Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Ale wstyd! Lewandowski przyłapany na OBRZYDLIWYM kłamstwie


Janusz Lewandowski publicznie skłamał. Teraz cały internet huczy o słowach polityka i wytyka nieprawdę europosłowi PO. Wypowiedź deputowanego do Parlamentu Europejskiego jest totalnym upadkiem moralnym.

Każdy normalny człowiek po wygłoszeniu takich słów, które wypowiedział Janusz Lewandowski i natychmiastowej dekonspiracji ich, jako nieprawdy zapadłby się ze wstydu pod ziemię. Polityk PO jednak nawet się nie zarumienił.

Janusz Lewandowski chętnie atakuje Polskę w Brukseli

Europoseł ostatnio słynie głównie z tego, że krytykuje Polskę w Brukseli. Politykowi nie podoba się rzekome naruszanie praworządności, demokracji oraz Konstytucji, do których zdaniem wrogów  i naszego kraju dochodzi w Polsce.

Okazało się, że Unia Europejska poniosła wielką klęskę i musi wycofać się z narracji proimigranckiej i prób zmuszania niepokornych państw członkowskich do przymusowej relokacji uchodźców.

Podjęcie takiej decyzji jest wielkim sukcesem Polski, która dążyła do takiego rozwiązania od momentu, gdy od władzy w naszym kraju odsunięta została Platforma Obywatelska.

– Nie będzie przymusowej relokacji uchodźców. Ostatnie 3 mies. nie napawały optymizmem, ale cały czerwiec naszych twardych, intensywnych negocjacji plus kilkanaście trudnych godzin na ostatniej prostej i mamy to. Nad ranem osiągnęliśmy porozumienie dobre dla Polski i całej Unii – stwierdził premier Polski Mateusz Morawiecki.

– Po ponad 2 latach trudnych dyskusji, kontrowersji i nacisków, cała EU28 jednomyślnie przyjęła stanowisko Polski i V4: „NIE” dla przymusowej relokacji, a o reformie „Dublina” tylko jednomyślnie #EUCO – dodał szef polskiego rządu.

Co ciekawe, w związku z powyższym do podłego kłamstwa posunął się Janusz Lewandowski. Polityk chciał zrobić z Polaków idiotów myśląc, że obywatele mają krótką pamięć. Europoseł chciał ugrać trochę poparcia dla Platformy Obywatelskiej, jednak skompromitował się doszczętnie, a jego słowa szybko zostały zdekonspirowane.

Europoseł PO skłamał

– Z uchodźcami zakończyło się tak, jak od początku chciała premier Kopacz i przewodniczący Tusk – dobrowolność. A jak zadziałają centra kontroli ulokowane w granicach UE a nie na zewnątrz, tego jeszcze nie wiemy – napisał Janusz Lewandowski.

Te słowa to oczywista nieprawda. Gdy premierem była Ewa Kopacz, polityk opowiadała się za przymusową relokacją pod rygorem kar finansowych, co przypomniała Lewandowskiego posłanka Kukiz’15 Elżbieta Zielińska.

– Nieprawda, PO chciało wcisnąć na siłę narzuconą kwotę imigrantów pod groźbą kar finansowych. Bezczelne kłamstwo – napisała Polityk.

Artykuł Ale wstyd! Lewandowski przyłapany na OBRZYDLIWYM kłamstwie pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl