Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 23, 2018

Co dzieje się z Kaczyńskim? Prezesowi PiS się pogorszyło, znów trafi do szpitala


Prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu się pogorszyło. Mimo, że Jarosław Kaczyński w ostatnią środę pojawił się w Sejmie, i jak zapewniają politycy jego partii, ma kontrolę nad sprawami bieżącymi, wszystko wskazuje na to, że już w lipcu czeka go operacja.

Jak podaje „Super Express”, już wkrótce Jarosław Kaczyński ponownie wróci do stołecznego szpitala na ul. Szaserów. Operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego może się odbyć już w lipcu.

„Super Express” zaznacza, że Kaczyński nie ma zamiaru się oszczędzać. W środę pojawił się rano w Sejmie na posiedzeniu klubu PiS. Miał wtedy przedstawić posłom kwestię potrzeby szybkiego procedowania nowelizacji ustawy o IPN.

Czytaj też: Policja zidentyfikowała zabójcę z Annapolis. To on zamordował z zimną krwią 5 dziennikarzy „Capital Gazette”

Prezes partii rządzącej odbywa też spotkania w siedzibie ugrupowania, na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie.

Prezesa odwiedziła jego wieloletnia przyjaciółka Janina Goss. Pojawiła się też pielęgniarka, która dogląda chorego kolana Jarosława Kaczyńskiego.

Jak się okazuje to nie koniec leczenia prezesa PiS. Już w wakacje czeka go operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego.

„Ta operacja prezesa mogłaby być dużo wcześniej, gdyby nie stan zapalny w kolanie i infekcja bakteryjna” – zaznacza w rozmowie z dziennikiem ważny polityk PiS.

Czytaj też: Netanyahu ostro o zarzutach wobec swojej rodziny. Premier Izraela: To propaganda bolszewicka

Źródło: se.pl/nczas.com

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com