Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 15, 2018

Co za wstyd! “Prezydent UE” nawalony jak świnia na szczycie NATO


“Prezydent Unii Europejskiej”, jak zwykli go tytułować stronnicy, tym razem zdecydowanie się nie popisał. Podczas szczytu NATO w Brukseli Jean-Claude Juncker był wyraźnie nietrzeźwy. Człowiek, który przewodzi jednemu z dwóch najważniejszych organów w Unii Europejskiej słaniał się na nogach jakby wracał z wiejskiej biesiady nad ranem.

Nagranie, które udostępniła na swojej stronie na Facebooku stacja Polsat News, rozeszło się po sieci lotem błyskawicy. Widać na nim niecodzienny obrazek – grupa najważniejszych polityków Paktu Północnoatlantyckiego stoi na podeście, a wśród nich czołowy polityk UE pijany jak bela.

Jean-Claude Juncker, co jest widoczne na pierwszy rzut oka, słania się na nogach. Musi być podtrzymywany przez dwóch innych polityków. Jednym z nich jest prezydent Ukrainy, Petro Poroszenko, który trzyma Junckera pod ramię. To naprawdę żenujące widowisko.

ZOBACZ TAKŻE: Trump zdzielił Tuska! Mega upokorzenie “króla Europy” [WIDEO]

Jean-Claude Juncker zdecydowanie nie był trzeźwy

Jeszcze większą żenadą był moment schodzenia z podestu, na którym stali politycy. Podczas tego już wyraźnie widać, że Jean-Claude Juncker jest po prostu spity jak świnia. Bez pomocy innych nie byłby w stanie postawić kroku. Obok schlanego polityka przewinął się nawet Andrzej Duda. Prezydent Polski był wyraźnie zażenowany całą sytuacją.

Sprawa była do tego stopnia krępująca, że część polityków, w tym Donald Trump z żoną Melanią, postanowili oddalić się od żałosnego Junckera. Szef Komisji Europejskiej wyraźnie wszystkich zawiódł.

O tym, że Jean-Claude Juncker ma chorobliwą słabość do alkoholu. Luksemburski polityk wielokrotnie już udowodnił. Jego pijackie eskapady za każdym razem są głośno komentowane zwłaszcza przez jego politycznych przeciwników. W tym samym czasie jego poplecznicy próbują udawać, że nic się nie stało.


źródło: facebook.com

Artykuł Co za wstyd! “Prezydent UE” nawalony jak świnia na szczycie NATO pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl