Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

21 kwietnia 2019

Dziesięć najlepszych sposobów, aby uniknąć zachorowania na raka


rak

Rak nie pojawia się w ciągu jednej nocy, w ciągu jednego dnia.

W rzeczywistości jest to efekt kumulacyjny, który powoduje przeciążenie organizmu toksynami, jedzeniem przetworzonych produktów, posiłkowaniem się w barach typu McDonalds, jedzeniem ponad miarę, brakiem stosowania naturalnych terapii, lekceważeniem natury/sportu.

Jeżeli robisz to dzień po dniu, rok po roku, to muszą przyjść negatywne efekty.

Spożywanie toksycznych, niezdrowych pokarmów, mając nadzieję, że rak cię nie dopadnie, jest jak chodzenie na skraju urwiska z zasłoniętymi oczami… mając nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Nowotwór nie jest dziedziczony i nie jest zaraźliwy

Nie rodzisz się z nowotworem i nie możesz się nim zarazić od drugiej osoby.

W dużej mierze sami jesteśmy odpowiedzialni za jego rozwój w naszym organizmie.

Kiedy już pojawi się, wtedy jest olbrzymi problem. Skierowanie cię z chorobą do onkologa wiąże się z wlewaniem do organizmu trujących toksyn z nadzieją na przeżycie kilku miesięcy.

Rak jest wywoływany przez spożywanie chemikaliów, więc żadna kombinacja chemikaliów wlewanych do organizmu, nie jest rozwiązaniem.

Dlatego medycyna akademicka ma nieskuteczne metody leczenia nowotworów.

Polecam mocno wziąć się za siebie, uruchomić samodyscyplinę i unikać poniższych produktów:

  • 1. Nigdy nie spożywaj azotanów sodu. Znajdują się w mięsach produkowanych przez korporacje i są sprzedawane w marketach. Azotany sodu używane są do zabijania dzików. Nie kupuj ani nie jedz mięsa z marketów. Zawierają: hormony, antybiotyki, pasożyty, patogeny. Kupujemy produkty mięsne od sprawdzonych rolników lub od sprawdzonej masarni. Należy zwrócić uwagę, jaką paszę jedzą zwierzęta. Pasza w Polsce zawiera soję GMO.
  • 2. Nie pij wody z kranu. Najlepiej zakup odpowiedniej jakości filtry. Woda z kranu może zawierać silny, owadobójczy środek zwany fluorkiem sodu. Zawierać może również glifosad, leki, toksyny, metale ciężkie, chlor i inne trucizny.
  • 3. Należy dokładnie rozpoznawać żywność GMO i nigdy jej nie kupować. Spożywanie genetycznie zmodyfikowanych organizmów, oznacza spożywanie chemicznych nawozów, które mają zabijać szkodniki i chwasty. Nie ma sposobu, aby zapobiec nowotworom, jedząc chemikalia przez cały dzień, każdego dnia.
  • 4. Nie wolno używać żadnych sztucznych słodzików. Biały cukier ograniczamy do minimum.
  • 5. Nie pal papierosów. Odpowiedzialne są za spowodowanie od 20-40% nowotworów.
  • 6. Nie spożywaj mleka i  produktów mlecznych pochodzących z unijnych czy korporacyjnych mleczarni. Te produkty nie posiadają żadnych bakterii potrzebnych naszym jelitom. Zdrowe bakterie zostały zabite w procesie pasteryzacji i homogenizacji. Produkty mleczne kupujemy od sprawdzonych rolników.
  • 7. Leki. Idź do mądrego lekarza, który używa naturalnych terapii, aby sprawdził twoje lekarstwa. Każda jedna, niewinnie wyglądająca tabletka, przynosi skutki uboczne, niszczenie organizmu i choroby.
  • 8. Nigdy nie szczep się na grypę i inne niepotrzebne choroby, które nie zagrażają twojemu zdrowiu, a które można samemu wyleczyć. Każda szczepionka pochodząca z fabryk korporacji farmaceutycznych, zawiera albo rtęć, albo aluminium, albo inne niebezpieczne chemikalia/neurotoksyny. 
  • 9. Wyeliminuj wszystkie pokarmy, które są importowane z Chin. Często zawierają toksyny i metale ciężkie. Nawet certyfikowane produkty organiczne, które importowane są z Chin, mogą zawierać metale ciężkie.
  • 10. Dokładnie sprawdzaj informacje i porady pochodzące od farmaceutycznych lekarzy, farmaceutycznych specjalistów, z reklam. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz, tylko sprawdzaj, badaj, dociekaj.

źródło: naturalnews.com

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Marta Brzoza  Marta Brzoza

Form by (e)NeTesFoto: Envanto Elements By By bondarillia

The post Dziesięć najlepszych sposobów, aby uniknąć zachorowania na raka appeared first on Odkrywamy Zdrowie.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od martabrzoza.pl