Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Gwiazdor TVP zaatakowany przez lewaków! Powiedział prawdę


Gwiazdy polskiej telewizji muszą znosić ataki hejterów. Z problemem tym musi zmierzyć się jednak z największych sław TVP. Gwiazdor znany jest z tego, że ma bardzo konserwatywne poglądy oraz krytyczny stosunek do Unii Europejskich. To wszystko sprawia, że Wojciech Cejrowski jest znienawidzony przez lewaków.

Przedstawiciele lewicy, mimo że przyznają się do tego, iż uwielbiają podróżnika za program “Boso przez świat” wyzywają Cejrowskiego od idiotów oraz wariatów za jego konserwatywne poglądy.

Wojciech Cejrowski to kultowy podróżnik

Program podróżniczy, którego twarzą jest sam Cejrowski należy do najbardziej kultowych produkcji TVP. Dlatego też gwiazdor jest jednym z najpopularniejszych polskich podróżników. Fani uwielbiają podróże po świecie tej kultowej postaci. Szczególnie dlatego, że każdy program ma również wymiar edukacyjny, zawiera dużo ciekawostek i często ma jakieś ważne przesłanie. Lewica choć chętnie ogląda te produkcję równocześnie nienawidzi Cejrowskiego za “kontrowersyjne poglądy”.

Wyznawcy lewicowych poglądów wpadli we wściekłość w związku ze wpisem podróżnika, za pośrednictwem którego opisał, w jaki sposób sprawuje opiekę nad swoimi chrześniakami. Mama dzieci zwróciła się do Cejrowskiego z prośbą, aby zajął się tym, by chłopcy przestrzegali higieny. Gwiazdor TVP jest jednak zdania, iż źle jest, gdy mężczyzna przesadnie dba o higienę, a matka częstym myciem pociech nieświadomie ich krzywdzi.

W związku z powyższym użytkownicy sieci wpadli we wściekłość i wulgarnie zaatakowali Cejrowskiego. Internauci posługiwali się inwektywami. Nazywali podróżnika takimi określeniami jak brudas, wariat, czy idiota. Wyraźnie nie przypadły im do gusty metody wychowawcze preferowane przez tę kultową postać.

Internauci wyzywają Cejrowskiego

 – Tej k*rwy PISOWSKIEJ nigdy nie chciałabym spotkać, a tym bardziej wąchać. Jak był normalny uwielbiałam jego programy i nie przeoczyłam żadnego… – napisała internautka.

– Zawsze wiedziałam, że to swir. – dodaje kolejna.

– Od dawna uważam go za idiotę – wtóruje inna osoba.

– Haha to niech się wcale nie myje mądrala jeden. Wielki gwiazdor haha. Jemu już palma całkiem odbija i pewnie na tych palmach zbiera „banany” haha, a nie daktyle i powiedział co wiedział i facet lekceważy wszystkich. Kiedyś go lubiłam, a dziś nie i tyle haha – pisze użytkownik sieci.

– Jak można się nie myć i majtochów nie zmieniać. Pewnie capi od niego na kilometr. Nic dziwnego że żona go zostawiła takiego brudasa i śmierdziela – argumentuje internautka.

Wojciech Cejrowski swoim wpisem wywołał wiele kontrowersji. Obrońcy podróżnika twierdzą, że ma sporo racji w swoich słowach, bowiem zbyt częste kąpiele sprawiają, iż organizm przestaje się hartować do zwalczania bakterii i traci na odporności.

Artykuł Gwiazdor TVP zaatakowany przez lewaków! Powiedział prawdę pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl