Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Historyczny przełom ws. Smoleńska! Brytyjczycy nie mają wątpliwości


Temat smoleńska wrócił jak bumerang, i to z imponującym impetem. Co więcej, obserwujemy moment zwrotny w sprawie największej katastrofy w powojennej Polsce. Choć sprawa ciągnie się od lat, to dopiero teraz doczekaliśmy się prawdziwego przełomu! Interweniowała Rada Europejska, a brytyjscy prawnicy ogłosili niesamowitą deklarację! Katastrofa Smoleńska zostanie wyjaśniona. 

Wydawało się, że temat tej strasznej katastrofy zostanie mimowolnie zapomniany. Tymczasem na Wyspach Brytyjskich zaczęli działać. Kancelaria prawna w Wielkiej Brytanii rozpocznie postępowanie, której celem jest… unieważnienie raportów dotychczas sporządzonych przez Rosję i Polskę!

Brytyjscy prawnicy są przekonani, że podczas badań katastrofy smoleńskiej doszło do poważnych naruszeń. Politycy z opozycji mogą zostać skazani. Katastrofa smoleńska przed laty wstrząsnęła nie tylko Polską, ale i całym światem. Wstrząsający był fakt, że wypadek, w którym zginęła elita polityczna europejskiego państwa, jest tak tajemniczy. 

Katastrofa smoleńska – Brytyjczycy to wyjaśnią

Prawnicy z Londynu stwierdzili, że powołani przez Platformę Obywatelską eksperci poważnie naruszyli obowiązujące zasady i zaniedbali badania. Ich raporty są pełne braków i nieścisłości. Największa obecnie partia opozycyjna w polskim parlamencie przeżywać będzie ciężkie chwile, bowiem jej politykom postawione zostaną poważne zarzuty.

Wcześniejsze rosyjskie i polskie raporty na temat katastrofy smoleńskiej nie wykazały zgodności z formatem załącznika 13. chicagowskiej konwencji ICAO, znajdowały się w nich oczywiste braki i poważne zaniedbania, a także brakowało wystarczających dowodów na poparcie głównych tez raportów – wyjaśnia ekspert specjalizujący się w badaniach katastrof lotniczych, Frank Taylor.

ZOBACZ TEŻ: Kaczyński podjął decyzję życia! Już nic go nie zatrzyma

Katastrofa smoleńska powoli staje się tematem, który dotyczy nie tylko Polski. Niedawno Rada Europy wezwała Rosję do jak najszybszego zwrócenia Polsce wraku samolotu. Jest to duży przełom. Specjalnie zadowolony z tej sytuacji jest poseł PiS Dominik Tarczyński, którego działania w Radzie Europy przyczyniły się do tych wydarzeń.

Artykuł Historyczny przełom ws. Smoleńska! Brytyjczycy nie mają wątpliwości pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl