Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 19, 2018

Holandia zmienia wszystko. Muzułmanie rozpętają piekło!


Tego się nie spodziewano. Jak się okazuje, Holandia wprowadza zakaz, który wywróci wszystko do góry nogami. Muzułmanie, tłumnie zamieszkujący ten kraj, są mocno wzburzeni. Jak mówią, to nic innego jak atak na ich tradycję oraz zbezczeszczenie woli Allaha. Już zapowiadają, że nie zostawią sprawy samej sobie.

We wtorek Holandia zdecydowała. Holenderski parlament przyjął ustawę, która zmienia wszystko. Dotąd żyjący w błogostanie muzułmanie, którzy mieli w Holandii jak pączki w maśle, muszą liczyć się z zakazem, który wywołał ich ogromny sprzeciw.

Holenderscy politycy zdecydowali bowiem, że w budynkach użyteczności publicznej obowiązywać będzie zakaz zasłaniania twarzy. Mowa o kaskach, kominiarkach, maskach, ale także o muzułmańskich burkach i nikabach. Społeczność muzułmańska mocno się obruszyła.

ZOBACZ TAKŻE: Polska wnosi pozew przeciwko Niemcom. Mamy poparcie 7 państw!

Holandia przeciwko islamskim zwyczajom

Dotąd bowiem muzułmanie mogli spokojnie chodzić gdzie tylko chcieli ze swoimi kobietami, które nosiły na twarzach ciemne materiały. Po przegłosowaniu we wtorek zakazu ich życie całkowicie się zmieni, a cała społeczność będzie zmuszona do zmiany koncepcji swojego życia.

To wywołało ogromny sprzeciw ze strony wyznawców islamu. Warto zauważyć, że wiele miejsc w takich miastach jak Amsterdam, czy Rotterdam już od wielu lat wygląda jak wyciągniętych żywo z krajów muzułmańskich. Kobiety w islamskich strojach szczególnie rzucają się w oczy.

Nikt nie wątpi, że muzułmańscy mężczyźni nie pogodzą się z tymi zmianami, bo od dekad konsekwentnie próbują wprowadzić w Europie swoje zasady i przenieść do nas swoją kulturę. Co będzie zapowiadanym przez nich odwetem – tego nie wiadomo.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na inny wymiar zaskoczenia, jaki wywołało wprowadzenie tego zakazu. Nikt bowiem nie sądził, że krajem, który uderzy pięścią w stół będzie akurat Holandia, która powszechnie uważana jest za liberalno-lewicowy raj Europy. Wszystko wskazuje na to, że politycy tego państwa zrozumieli skalę problemu.

źródło: interia.pl

Artykuł Holandia zmienia wszystko. Muzułmanie rozpętają piekło! pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl