Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Horror ws. Leppera wraca. Znane nazwisko zabójcy


Oficjalna wersja głosi, że Andrzej Lepper popełnił samobójstwo. Taką wersję zdarzeń ustalili prokuratorzy za rządów Platformy Obywatelskiej. Od początku jednak mało kto wierzy, iż polityk zmarł bez udziału „osób trzecich”.

Śp. lider Samoobrony słynął z głoszenia niewygodnej prawdy. Lepper ujawnił wiele afer, w związku z czym był ośmieszany i kompromitowany przez media chodzące na pasku aferzystów i złodziei okradających Polskę.

Andrzej Lepper mówił prawdę

Politykowi grożono śmiercią niemal od pierwszych lat jego kariery parlamentarnej. Działo się tak dlatego, że posiadacz najsłynniejszego krawata w Polsce nie zamiatał spraw pod dywan. Po latach okazywało się, że w kwestiach, które nagłaśniał miał rację.

Andrzej Lepper nie bał się również z nazwiska oskarżać polityków z pierwszych stron gazet o łapówkarstwo i oszustwa. Z mównicy sejmowej w tym kontekście wymieniał takie nazwiska jak Donald Tusk, Andrzej Olechowski, Janusz Lewandowski i wiele innych.

Polityk mówił o korupcji w polskiej polityce i wyprzedaży majątku narodowego za bezcen. Krytykował również warunki, na jakich Polska przystąpiła do Unii Europejskiej. Krytykował również rząd za uległość w polityce międzynarodowej.

Posiadał niebezpieczne dokumenty

Lepper docierał do dokumentów, których posiadanie groziło śmiercią. Wiele wskazuje na to, że polityk miał dowody na przestępczą działalność osób ze szczytów władzy w Polsce. Niestety nie zdążył ich ujawnić, bowiem odwiedził go seryjny samobójca.

Zdaniem Zbigniewa Stonogi, który współpracował z Andrzejem Lepperem polityk na 8 godzin przed śmiercią zjadł kolację ze swoim przyszłym zabójcą. Przy stole miał biesiadować również Roman Giertych.

Znane nazwisko zabójcy

Biznesmen twierdzi, iż były lider Ligi Polskich Rodzin, a obecnie przedstawiciel opozycji totalnej zna nazwisko mordercy Leppera. Z niewiadomych jednak przyczyn Giertych nie chce ujawnić tożsamości tej osoby.

– Zabójca Andrzeja Leppera na 8 godzin przed jego zamordowaniem zjadł z nim kolacje. Świadkiem tego zdarzenia i uczestnikiem kolacji był mecenas Roman Giertych. Giertych opowiedział mi o tym w 2015 – zapytajcie go – stwierdził Zbigniew Stonoga na łamach swojego profilu na Facebooku.

Artykuł Horror ws. Leppera wraca. Znane nazwisko zabójcy pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl