Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 15, 2018

Imigrant chce wyrzucać Holendrów z… Holandii. “Jak się wam nie podoba to won!”


Do tego właśnie doprowadza rozbuchana postępowość i polityczna poprawność w swojej najgorszej formie. Rodzimi mieszkańcy państw Europy nie mogą czuć się już bezpiecznie. Doszło bowiem do tego, że migranci sami chcą wyrzucać gospodarzy z ich domów. Holandia stała się pierwszym miejscem tak porażającego manifestu.

Tunahan Kuzu to przybyły z Turcji imigrant, który osiedlił się na dobre w Holandii. Tam też założył 9 lutego 2015 roku własną partię zrzeszającą imigrantów mu podobnych, czyli imigrantów, których ojczyzną jest Turcja.

W jej założeniu pomagał mu inny Turek, Selçuk Öztürk. Partię nazwali DENK (pol. “MYŚL”) i postanowili zwojować holenderską politykę. Kiepsko to wyszło, jednak swój rozgłos uzyskali.

ZOBACZ TAKŻE: Bezczelne słowa prezydenta Ukrainy. Andrzej Duda zmiażdżył go jedną wypowiedzią

Holandia: Turecki imigrant wygania Holendrów z własnego kraju

Wszystko przez zaskakującą wypowiedź Kuzu, który zaatakował holenderskie społeczeństwo, które w swojej naiwności tak gościnnie go przyjęło. Jak bowiem stwierdził, jeśli komuś nie podoba się fakt, że Niderlandy się zmieniają i stają krajem multikulturowym, może się z nich wynosić.

– Jeśli ktoś nie lubi zmieniających się Niderlandów, w których żyją ludzie z różnych kultur, jak w mieście Zaandam lub w sąsiedztwie Poelenburga, powinien się wynosić – powiedział Turek.

Na odpowiedź prawicowych polityków holenderskich nie trzeba było długo czekać. Geert Wilders, lider Partii Wolności (PVV) skrytykował słowa Tunahana Kuzu. Otwarcie bowiem zakomunikował, że to dla takich jak lider DENK nie ma miejsca w Holandii.

– Moja wiadomość do Kuzu, DENK i wszystkich innych miłośników Erdogana: szybko wynoście się do Turcji! – podkreślił Holender.

źródło: dzienniknarodowy.pl

Artykuł Imigrant chce wyrzucać Holendrów z… Holandii. “Jak się wam nie podoba to won!” pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl