Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Izrael przygotował polityczną bombę. Nawet UE wściekła na Żydów


Państwo Izrael zaszokowało cały świat. Żydzi mają w tej sprawie jednoznaczne stanowisko. Rząd tego państwa ma najtwardsze stanowisko na świecie w tej kwestii.

Izrael jest krajem, który kosztem innych dba o swoje interesy. Dlatego rękami ludzi takich jak Georg Soros młodych mężczyzn z państwa zagrażających Żydom przebiera za uchodźców i wysyła do Europy, głównie do Angeli Merkel.

Niewygodna prawda

Taki schemat działania sprawia, że do naszego kontynentu nie przybywają kobiety i dzieci, tylko mężczyźni w sile wieku. Kanclerz Niemiec jednak nie chce zadzierać z Żydami i godzi się na ten układ. Dzięki niemu Izrael nie atakuje zbytnio Niemiec za Holocaust, tylko próbuje winę przekierować na Polskę, która jest niechętna uchodźcom. Tak stało się na przykład pod pretekstem nowelizacji ustawy o IPN w naszym kraju.

Średnio wtajemniczeni w ten układ lewicowi prominenci zasiadający na szczytach struktur Unii Europejskiej wściekają się na Izrael, któremu zarzucają brak solidarności z Europą. Okazuje się bowiem, że Żydzi całkowicie zamknęli swoje granice i nie mają zamiaru w ogóle udzielać azylu uchodźcom.

– Dziesiątki tysięcy uciekinierów zebrały się na granicy syryjsko-jordańskiej. Tysiące uciekły na granicę z kontrolowanymi przez Izrael Wzgórzami Golan – poinformowało Obserwatorium Praw Człowieka.

Izrael się nie patyczkuje

W związku z powyższym władze Izraela zapowiedziały, iż zrobią wszystko, aby żaden uchodźca nie przedostał się na teren państwa.

– Uważam, że musimy zapobiec przejściu uchodźców z Syrii do Izraela, w przeszłości zapobiegaliśmy takim przypadkom – stwierdził szef resortu energetyki Izraela Juwal Szteinic.

W gotowości jest również wojsko Izraeal, które jest znane z wielkiej brutalności. Objawiła się ona po ostatnich zamieszkach w Strefie Gazy, w trakcie których żołnierze tego kraju strzelali do Palestyńczyków jak do kaczek. Izraelska armia zapowiedziała, że nie dopuści do tego, aby do państwa weszli imigranci.

Źródło: ndie.pl

Artykuł Izrael przygotował polityczną bombę. Nawet UE wściekła na Żydów pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl