Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Jak się niszczy etos lekarzy, czyli procedury i handelek


Jak się niszczy etos lekarzy, czyli procedury i handelek
Z cyklu: „ P-288, państwo istnieje formalnie”
Motto: 
Pomimo 200 lat eksperymentów, dzisiaj szczepienia stały się może główną przyczyną    zgonów i niepełnosprawności wśród naszych dzieci. 
Dr Laurency Wilson w Liberty Beacon 08 maja 2013 roku.
W więzach organizacji prawdę diabli wezmą.
prof. T.Kotarbiński.
Pamiętaj:  Leczenie jest zawsze sprawą indywidualną chorego.
Ustawy medyczne służą handlarzom i spec  – służbom,
w celu lepszego zniewolenia człowieka[politycznego/     ekonomicznego].

 Szczepione są dzieci z rodzin  biednych, niewykształconych,  z dzielnic  lumpenproletariatu, kolorowi.

Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”.
Człowiek ma dwie natury: tę fizyczną, która wymaga pokarmu i wody oraz naturę duchową, która także wymaga pokarmu. Starsi i mądrzejsi wypracowali system, który minimalnym kosztem pozwala zaspokoić obie te natury. Praca po 12 – 16 godzin dziennie, powoduje takie zmęczenie, że większości odechciewa się robienia czegokolwiek innego. Teoretycznie mówi się, że obowiązuje 8 godzinny dzień pracy, ale dojazdy, nadgodziny, przedłużają  ten czas do 14 i więcej godzin dziennie. Dla tych nielicznych, których trzeba zatrudnić w celu pilnowania stada, czyli tych na dole drabiny społecznej, w tym samym celu – zagospodarowania ich wolnego czasu, organizuje się zawody sportowe, wszelkiego rodzaju mundiale, olimpiady i oczywiście masową rozrywkę poprzez telewizję i kino. W ten sposób łatwo ujarzmić społeczeństwo.
W przypadku „wypaczeń”, ma się przecież pod ręką wojsko. Widoczne jest to w historii Polski. Wszelkie zmiany tzw. oddolne po 1945 roku, były robione przez wojsko, czy to referendum i wybory w latach 40-tych, czy „przemiany” w latach 1956, czy 1970, czy 1980 itd. ubiegłego wieku.
Wiem coś niecoś z własnej praktyki wydania  kilkunastu książek. Żadna nie mogła trafić do  oficjalnego obiegu, ponieważ co jakiś czas zjawiali się smutni panowie i rekwirowali książki, nawet z bibliotek. Możesz to sam sprawdzić np. szukając „Raportu po Czarnobylu”. Otrzymały go wszystkie biblioteki wojewódzkie i uczelniane. BYŁA TO JEDYNA NAUKOWA PUBLIKACJA O TEJ KATASTROFIE, WYDANA W POLSCE.  Sprawdź Szanowny Czytelniku, w jakiej bibliotece jeszcze ją znajdziesz?
A przecież mamy tylu fizyków, tyle instytucji opłacanych z podatków, przymusowo zabieranych ludności, pod pretekstem nauki czy zdrowia, a żadna nie odważyła się opracować skutków oddziaływania Czarnobyla na Polskę.
Nie musimy szukać daleko w historii, jak to znoszono niektórych władców z tego ziemskiego padołu, przy pomocy lekarzy [na polecenie…] np. król Władysław IV – otruty rtęcią z powodu kamicy nerkowej, śmierć Stalina, Bieruta na grypę, w Moskwie itd.
American College of Physicians [ACP] potwierdziło swój sprzeciw wobec dobrowolnego samobójstwa.
„Rosnące zapotrzebowanie na eutanazję jest alarmujące. Zabicie chorego jest najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy  w systemie ubezpieczeń.
A temu służą właśnie procedury.
Dr Bewrnat, z Dartmonth Medical School twierdzi wprost;  „ jeżeli samobójstwo za pomocą lekarza będzie legalne, to wkrótce nastąpi przymusowa eutanazja”. 
Chorzy, leczeni w takich demokratycznych krajach, jak Holandia, czy Belgia, już doświadczają  tego „ cudu” myśli prawniczej, czyli mordowania w majestacie prawa.
Ostatnio słynna stała się sprawa zamordowania 29 letniej chorej psychicznie kobiety w Holandii. Wiadomo, leczenie chorych psychicznych jest długotrwałe i czasochłonne, a eutanazja tania, co wykazano w obozach koncentracyjnych.
W Holandii niemowlęta niepełnosprawne i niezdolne do wyrażenia zgody na samobójstwo, regularnie są poddawane eutanazji z tzw. PROTOKOŁU GRONINGEN.  Co najmniej ok. 20 niemowląt, jest świadomie zabijanych przez lekarzy, każdego roku.
Badania belgijskie wykazują, że co najmniej 30% osób poddanych eutanazji, faktycznie ginie bez zgody. W Szwecji, już przed 30 laty odstępowano od leczenia chorego z zaawansowanym rozwojem np. nowotworowej choroby.
W ten sposób, wykorzystano etos lekarzy walczących o życie i zdrowie chorych, do większego okradania ludności pod pretekstem przymusowych podatków zdrowotnych. Dobrym przykładem takiego niszczenia etosu lekarzy, jest mord sądowy Alfiego Evansa z Anglii.
Jest to widoczny, materialny sposób  wypierania cywilizacji łacińskiej przez cywilizacje azjatyckie, w których liczy się tylko doraźny zysk.
Ciekawe, czy, gdzie i kiedy ludzie postawią granice i narysują cienką czerwoną linię.
Stop mordowaniu dla zysku!

 

Dr Jerzy Jaśkowski
jerzy.jaskowski@o2.pl
Gdańsk, 7 lipca 2018 r.

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu   >    >    >  TUTAJ.

 

Dr Jerzy Jaśkowski na FB …

 

  • Zdjęcie tytułowe: Dr hab. n. med. Jerzy Jaśkowski. Spotkanie w księgarni Jana Pawła II. Fot. za: Sursum Corda.  / wybór zdjęcia wg.pco

 

, 2018.07.12.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od polishclub.org

MORAWIECKI PREMIEREM -WOJNA „CHAZARÓW” (ŻYDÓW I „ŻYDÓW”) Z SZABES-GOJAMI
Czy sfałszowano wybory do Sejmu i Senatu na Mazowszu?
Amerykańscy Żydzi przeciwni beatyfikacji kard. Augusta Hlonda