Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 20, 2018

Jest źle. Smutne informacje o gwiazdorze Świata według Kiepskich


Media obiegają bardzo smutne informacje dotyczące głównego bohatera serialu “Świat według Kiepskich”. Wielu Polaków wychowało się na ulubionym sitcomie, jakim niewątpliwe jest hit Polsatu. Czas płynie jednak nieubłaganie, a bohaterowie produkcji nie stają się coraz młodsi. Niestety ma to przełożenie na stan zdrowia aktorów.

Fani “Kiepskich” są zaniepokojeni bardzo przykrą informacją dotyczącą stanu zdrowia głównej postaci serialu. Mieszkańcy ulicy Ćwiartki 3/4 bawią widzów już od 18 lat, nic więc dziwnego, że fani serialu bardzo “zżyli” się z głównymi bohaterami komedii. Są tacy aktorzy, bez których trudno wyobrazić sobie dalsze losy komedii.

Ryszard Kotys ceniony przez Polaków

Niewątpliwie taką postacią jest Ryszard Kotys, który wciela się w rolę Mariana Janusza Paździocha. Mimo, że gra serialową mendę, pijaka i złodzieja to genialną grą aktorską bawi niemal wszystkich Polaków. Zdaniem internautów współcześni celebryci, którzy zarabiają krocie, pod względem talentu i umiejętności związanych z zawodem artysty nie dorastają poczciwemu i legendranemu już Kotysowi do pięt.

Co prawda aktor ma w swoim dorobku ogrom ról w wielu ważnych dla polskiego kina filmach, to i tak prawie wszyscy Polacy utożsamiają go z “mendowatą Paździoszyną, która sika w biały dzień do piaskownicy”.

Nocne i dzienne Polaków rozmowy przy butelce, które odbywa niemal w każdym odcinku ze znienawidzonym sąsiadem Ferdkiem Kiepskim, którego gra wspaniały Andrzej Grabowski stały się w odbiorze widzów czymś kultowym.

Problemy aktora

Przykrą informacją jest jednak to, że Ryszard Kotys ma duży problem ze swoją popularnością, przez którą cierpi. Aktor jest niepocieszony tym, że Polacy przypisują mu cechy serialowego Mariana Paździocha, podczas gdy w rzeczywistości ma charakter poważnego i smutnego człowieka.

Artysta ma również coraz większe problemy zdrowotne wynikające z tego, iż ma już 86 lat. Co ciekawe, wstępnie to on miał grać główną postać, czyli Ferdka Kiepskiego, ale w końcu producenci postawili na Andrzeja Grabowskiego, który ma trochę mniejszy bagaż wieku na karku.

Fani zaniepokojeni

Niestety, Ryszard Kotys bardzo zmartwił widzów serialu “Świat według Kiepskich” swoimi słowami. Przyznał bowiem, iż czuje się coraz gorzej i jest w coraz słabszej formie. Ma również ogromne problemy z pamięcią, co w pracy aktora jest kluczowe. Jest to dla niego również wielkie utrudnienie w codziennym funkcjonowaniu.

Są jednak też pozytywne informacje. Gwiazdor zapowiedział, że rolę Paździocha będzie grał tak długo jak to tylko możliwe, aby jak najdłużej zachować sprawność zarówno na niwie prywatnej oraz zawodowej.

Artykuł Jest źle. Smutne informacje o gwiazdorze Świata według Kiepskich pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl