Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 15, 2018

Kasują z sieci artykuły o szczepionkach! Przez wielką tragedię


Właśnie trwa w internecie wielkie kasowanie artykułów dotyczących skutków ubocznych, które pojawiają się po przyjęciu szczepionki. Wszystko przez tragiczną śmierć dziewczynki.

Media robią wszystko, aby sprawa ta nie stała się tak głośna, jak dramatyczny zgon Alfiego Evansa. Ktoś zarządził, że teksty w kolejnej strasznej sprawie ze szczepionkami w tle mają zniknąć z sieci.

Szczepionki zabiły 3-latkę

Chodzi o śmierć 3-letniej Genevieve, która zmarła 2 dni po przyjęciu serii szczepionek. Autopsja nie pozostawia wątpliwości, jednak ktoś powstrzymał biegłych przed jasnym nazwaniem sprawy.

– Gigi była chłopczycą i divą. Kochała zwierzęta, muzykę, motyle, a jej ulubionym kolorem był fioletowy.Nie bała się i kochała Dora. Była szczęśliwa, gdy usłyszała, że jest ładna. Kochała swoje rodzeństwo bardziej niż cokolwiek innego i zostanie zapamiętana ze względu na swoją czystą niewinność. Miała piękny uśmiech, który dotknął wielu ludzi W kanale 7 Worcester w stanie Massachusetts w wiadomościach, zrozpaczeni krewni mówią, jak dziecko było żywe i że dwa dni wcześniej Gigi miała szczepienia – czytamy o króciutkim życiu 3-latki na portalu szczepienia.manifo.com

Rodzice dziewczynki od razu po serii szczepień zaczęli niepokoić się o swoją pociechę. Jak się bowiem okazuje, po przyjęciu szczepionek 3-latka zaczęła gorączkować. Dzień przed śmiercią wyglądała na zdrową, następnego dnia jednak jej 5-letni braciszek znalazł ją martwą w łóżeczku.

Cenzura w internecie

Jak informuje portal szczepienia.manifo.com artykuły na ten temat masowo usuwane są z sieci. Wszystko przez to, że rodzice dziewczynki ogłosili, iż 2 dni przed śmiercią 3-latka przeszła serię szczepień.

szczepionki
Fot. Print screen/ szczepienia.manifo.com

Jednoznaczne wyniki autopsji

Wyniki autopsji wykazały, iż przyczyną śmierci Genevieve było zapalenie opon mózgowych. Świadectwo zgonu informuje o „zatrzymaniu krążeniowo-oddechowym u dziecka z zespołem zakaźnym”. Lekarz sądowy nie chce jednak wprost stwierdzić, że przyczyną śmierci była szczepionka. Państwowy biegły jako powód podaje bowiem zarażenie „nieznanym patogenem.

Źródło: szczepienia.manifo.com

Artykuł Kasują z sieci artykuły o szczepionkach! Przez wielką tragedię pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl