Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

KATASTROFA Gessler! Urodziny gwiazdy zamieniły się w piekło


Magda Gessler słynie z besztania restauratorów, w których restauracjach przeprowadza rewolucje. Gwiazda TVN często bardzo dosadnie komentuje nawyki kulinarne uczestników programu “Kuchenne Rewolucje” nie unikając nawet inwektyw. Tym razem to ikona polskiej gastronomii została zbesztana i to w dniu swoich urodzin!

Magda Gessler obchodziła wczoraj 65-te urodziny. Święto restauratorki niespodziewanie zamieniło się w piekło. Sądząc po popularności programu gwiazdy TVN można było spodziewać się, że Polacy ją uwielbiają i usłyszy od rodaków same miłe słowa. Stało się jednak coś odwrotnego. Internauci zmieszali celebrytkę z błotem.

Magda Gessler słynie z wybuchów wściekłości

Prawdopodobnie to przez inscenizowane w show konflikty oraz ataki furii gwiazdy, których nie brakuje w “Kuchennych Rewolucjach”. W związku z powyższym użytkownicy sieci nie mają litości i nie odpuścili Gessler nawet w dniu jej święta.

Złośliwe komentarze pojawiły się pod postami zawierającymi informacje o urodzinach gwiazdy. Część z nich ma wydźwięk życzliwy, mnóstwo jest jednak też takich, które na restauratorce nie pozostawiają suchej nitki.

“Kuchenne Rewolucje” w ogniu krytyki

– Pani Magdo zdrowia ! I może troszkę niskich cen w swoich restauracjach bo rzadko kogo stać na zupkę ! Tak jak pani proponuje swoim kuchennych rewolucjach! – Czytamy.

– By w jej restauracji smaczniej gotowali – Dodaje następna osoba.

– Ja myślę, że Magda tak samo jak piłkarze – robi na pokaz, byleby kasa płynęła. – Wtóruje inny internauta.

– Ja jej nie lubię, bo gada to co jej każą. Upokarza ludzi po to, aby budować swój wizerunek przed kamerą. Przecież można inaczej, a nie w imię pomocy pojawiają się wstrętne zachowania. – Czytamy w kolejnym komentarzu.

Wśród krytycznym wpisów zamieszczonym przez internautów pełno jest też takich, które można określić jako obelżywe. Magda Gessler z pewnością nie tak wyobrażała sobie swoje urodziny.

Gwiazda TVN zwyzywana

– Wstrętna, paskudna, ordynarna, niechlujna baba z charakteru jak i z wyglądu – Wyzłośliwiał się użytkownik sieci.

– Niech pchły tysiąca reniferów zagnieżdża się w jej włosach!! – Dodał następny.

– Życzę Ci żeby Twoje Wary OBCIĄGARY ssały, aż więcej spuchną i nic już do gęby nie weźmiesz. – Napisała inna osoba.

– 120 lat życzę. I diety, bo inaczej to nawet do 70-tki Pani nie dociągnie. – Nie miał litości kolejny użytkownik sieci.

Artykuł KATASTROFA Gessler! Urodziny gwiazdy zamieniły się w piekło pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl