Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Koszmar wrócił. Dziennikarka Polsatu po 11 latach musiała skończyć


Piękna dziennikarka telewizji Polsat znowu przeżyła traumę. Gwiazda na łamach mediów ujawniła swój kolejny dramat życiowy. Po 11 latach nastąpił smutny koniec. Podała powód.

Dziennikarkę sympatią darzą niemal wszyscy Polacy, bowiem jako prezenterka zajmujące się sportem w Polsacie siłą rzeczy była apolityczna, a świat sportu jest czymś, co nasze społeczeństwo uwielbia niezależnie od poglądów politycznych.

Karolina Szostak ujawnia sekrety

Karolina Szostak zyskała fanów w związku z tym, iż długo jako jedyna kobieta w Polsacie prezentowała widzom informacje na temat wydarzeń sportowych. Dziennikarka w szczerej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie “Demakijaż” ujawniła sekrety dotyczące jej prywatnych spraw.

Prezenterka opowiedziała o faktach ze swojego życia, o których Polacy nie mieli pojęcia. Zdradziła dwa największe dramaty, które ją spotkały. Pierwszym z nich jest tragiczny wypadek, który niemal ją zabił.

Na szczęście nie poddała się i wróciła do zdrowia mimo tak poważnych obrażeń jak roztrzaskana czaszka, objawy neurologiczne, czy paraliż ciała. Silny organizm kobiety sprawił, że odzyskała siły i zrobiła fantastyczną karierę w dziennikarstwie sportowym.

Kolejny dramat

Teraz niestety koszmar wrócił. Karolina Szostak przeżywa właśnie kolejną w swoim życiu traumę. Po 11 latach rozstała się ze swoim partnerem. Nie dziwi, że zakończenie związku po tak długim okresie “bycia razem” może wywołać smutek i poczucie “pustki” w sercu.

Dziennikarka swojego byłego już towarzysza życia poznała w klubie. Para miała wspólne zainteresowania, przez co także i tych samych znajomych. Dzięki temu łatwo znaleźli ze sobą nić porozumienia. Szostak ujawnia, że od razu “zapałali” do siebie uczuciem. Związek trwał tak długo, że w kręgach znajomych pary spodziewano się rychłego ślubu.

Stało się jednak coś zupełnie odwrotnego. Niespodziewanie uczucie wypaliło się. Szostak zdradziła, dlaczego rozstała się z partnerem.

Dziennikarka ujawnia

– Życie, priorytety, nie do końca się dogadaliśmy, myślę, że to było takie, że przez te lata nic się nie wydarzyło. Zatraciliśmy gdzieś ten moment, kiedy powinniśmy podjąć jakieś decyzje – wyznała prezenterka.

Kwestię, w której Karolina Szostak nie mogła dojść do porozumienia ze swoim byłym wybrankiem była sprawa dzieci. Partner dziennikarka chciał mieć potomstwo, natomiast prezenterka nie czuła się gotowa na ten krok. Przez ten temat doszło do licznych nieporozumień, a w efekcie końcowym do rozstania.

Artykuł Koszmar wrócił. Dziennikarka Polsatu po 11 latach musiała skończyć pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl