Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 19, 2018

Kraków: Feministka w furii wywołała burdę w pubie. Wszystko przez jeden plakat


Choć ostatnio feministki w Polsce walczą o zalegalizowanie aborcji na życzenie, nie tylko ta sprawa spędza im sen z powiek. Pewna feministka z Krakowa postanowiła zemścić się na mężczyźnie prowadzącym pub w stolicy Małopolski. Wszystko przez zdawałoby się, niewinny element wystroju środka. Kobieta urządziła w lokalu prawdziwą burdę.

Historię opisuje jeden z użytkowników portalu Wykop.pl, który kryje się pod nickiem menstruacyjnakaszanka. Jak podaje, prowadzi w Krakowie pub Punkt Docelowy. Miejsce, jak mówi, sympatyczne i otwarte, w którym można się pośmiać i napić. Okazuje się, że panująca w tym miejscu atmosfera w ogóle nie przypasowała pewnej feministce.

Kobieta pojawiła się w pubie niedawno i już na wejściu zaczęła robić problemy. Okazało się, że zauważyła wiszący na drzwiach przybytku plakat, który bardzo się jej nie spodobał. Ten to swoistego rodzaju asystent kibica na którym są trzy skąpo odziane modelki. Jak relacjonuje internauta, kobieta wręcz wywróciła pub do góry nogami.

ZOBACZ TAKŻE: Trener Senegalu wściekły. Nie daruje Polakom i składa skargę w FIFA

Feministka wywróciła pub do góry nogami

Kobieta bez ceregieli rzucała obelgi i inwektywy pod adresem personelu lokalu. Nazywała pracujących w tym miejscu „świniami”, „seksistami”, „szowinistami”. Oskarżyła też odprzedmiotawianie kobiet, seksualizację ich oraz „eksponowanie niemalże gołych wagin”.

– Przed Mundialem dostaliśmy od jednego ze stałych gości plakat typu „asystent kibica” przedstawiający trzy skąpo odziane modelki, a także rozpiskę grup, meczyków, etc, który zawisł na jednych z drzwi i gromadził wyniki poszczególnych spotkań.Plakat wisiał sobie w najlepsze nikomu nie wadząc aż do ostatniego piątku, kiedy to wywołał oburzenie przybyłej na piwo feministki. Doszło do tego, że zostałem przez nią zwyzywany od „świń”, „seksistów”, „szowinistów” i wuj jeszcze wie czego. Oskarżyła nas o przedmiotowe traktowanie kobiet i eksponowaniu „prawie gołych wagin”, robiąc przy tym niemałą awanturę – opisuje sytuację prowadzący Punktu Docelowego.

Nie skończyło się jednak tylko na awanturze w pubie. Kobieta po wszystkim postanowiła zaatakować pub w internecie. Na stronie Punktu Docelowego na Facebooku zalała w zmasowanej akcji stronę recenzji pubu najniższymi ocenami. Żeby tego było mało, wśród negatywnych ocen znalazły się takie wpisy, jak „brak wejścia do lokalu z czworonogiem”, co, jak mówi prowadzący, jest kłamliwe, bo do lokalu można wejść z pupilem.

feministka
wykop.pl/menstruacyjnakaszanka

źródło: wykop.pl

Artykuł Kraków: Feministka w furii wywołała burdę w pubie. Wszystko przez jeden plakat pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl