Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 15, 2018

Lewandowski rozwścieczył Polaków. Dodał jedno zdjęcie


Kurz po mistrzostwach świata jeszcze w naszym kraju nie opadł, choć reprezentacja Polski pożegnała się z turniejem już ponad tydzień temu. Z kolei o tym, że nie wyjdziemy z grupy wiedzieliśmy już po pamiętnym 0-3 z Kolumbią. Robert Lewandowski i jego rodzina najsilniej odczuwają wściekłość wielu Polaków.

Do przewidzenia było, że w przypadku braku sukcesu największa krytyka spadnie na Roberta Lewandowskiego. Jest on bowiem najlepszym polskim piłkarzem, królem strzelców niemieckiej Bundesligi i postacią globalną. Popularnością ustępuje jedynie zawodnikom pokroju Leo Messiego czy Cristiano Ronaldo.

Zero bramek, bezbarwne występy i kilka kontrowersyjnych wypowiedzi. Tak zapamiętamy Mundial w wykonaniu Roberta. Kapitan naszej reprezentacji zawiódł, ale przecież piłka nożna to gra zespołowa i faktem jest, że cała nasza drużyna wyglądała fatalnie. 

Z Rosji Polacy wrócili przedwcześnie i co do tego nikt z nas nie powinien mieć wątpliwości. Bez wahania możemy stwierdzić, że sportowo naszych piłkarzy stać było na więcej. Jednak co się stało, że poszło tak źle? Na to pytanie nawet oni sami nie potrafią, albo nie chcą wypowiedzieć. 

Robert Lewandowski na wakacjach

Większość naszych reprezentantów po powrocie z Rosji udała się na wakacje. Nie inaczej postąpił Robert Lewandowski. Nasz najlepszy piłkarz, wraz z żoną Anną oraz małą Klarą pojechali na wakacje. Piłkarz pochwalił się fotografią na swoim Instagramie, jednak chyba nie spodziewał się, że wakacyjna fotografia wywoła tak duże zainteresowanie. 

Robert Lewandowski odpoczywa już po mundialu i emocjach z nim związanych. Razem z rodziną pojechał na wakacje, czego dowodem jest piękne rodzinne zdjęcie z plaży na Instagramie sportowca.

Lewandowski opatrzył je jedynie krótkim komentarzem: “Family”.

 

Family ❤ @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Pod zdjęciem obok komentarzy, w których fani życzyli piłkarzowi udanego wypoczynku, pojawiły się również te mocno hejterskie. Komentujący zarzucali Lewandowskiemu, że nie powinien odpoczywać, a… dalej walczyć na mundialu. Wypominali mu również porażkę polskiej drużyny w Rosji. 

“A po czym te wakacje? Zasłużyliście? Chyba nie”.

“Na mundialu mogłeś się postarać chociaż”.

“Za hajs z mundialu baluj”.

“Po czym tak odpoczywacie? Na pewno nie po grze. Szybko skończyć mundial, bo wesele koleżanki i wakacje. Ja pierdziele! Dobrze pisali, że celebryci, nie piłkarze”.

Kamil Durczok w obronie Roberta Lewandowskiego

Pod zdjęciem pojawił się również komentarz Kamila Durczoka, który odniósł się do  negatywnych komentarzy z hejtem.

Czytając dużą cześć komentarzy, całkowicie uprawniony jest następujący wniosek: istotna część narodu to stuknięci frustraci. Na rękach żeście chłopa nosili 3 lata temu. Palnijcie się zardzewiałym młotkiem w te zakute łby i zróbcie 1/1000 tego, co ten chłopak osiągnął z życiu – pisze w komentarzu Durczok.

Choć rzadko zgadzamy się z Panem Durczokiem, to tym razem w stu procentach podpisujemy się pod opinią, którą zamieścił. 

Artykuł Lewandowski rozwścieczył Polaków. Dodał jedno zdjęcie pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl