Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Łzy na wizji. Znana dziennikarka odchodzi z Polsatu po 10 latach!


Znana dziennikarka zalała się łzami na wizji. Wszystko to dlatego, że musiała odejść z pracy w Polsacie po 10 latach. Pokochały ją miliony widzów, dla wielu poranki z nią stanowiły stały element codziennego rytuału. Niestety, to już koniec i Beata Lubecka nie będzie już pracować w Polsacie.

Dekada to szmat czasu. Zakończenie emitowanego przez tak długi okres programu “Śniadanie w Polsat News” zaskoczyło i wzruszyło wszystkich. Niestety, kierownictwo stacji nie wyjaśniło, jakie są powody zdjęcia z anteny tej popularnej pozycji. 

ZOBACZ TEŻ: Jackowski ma przerażającą przepowiednię dla wszystkich Polaków. Chodzi o wojnę

To koniec. Beata Lubecka odchodzi po latach

Beata Lubecka pracowała dla stacji przez całe 10 lat. Ostatni odcinek prowadzonego przez dziennikarkę programu „Śniadanie w Polsat News” był pełny wzruszeń. Tuż po ogłoszeniu ostatniej porcji wiadomości, uprzejmie pożegnała się z widzami i podziękowała im za wspólnie spędzone lata.

Życzliwym za życzliwość i wsparcie, krytykującym bardzo dziękuję za krytykę, bo krytyka jest zawsze wskazana. Trzeba się zawsze doskonalić, a ja nie jestem alfą i omegą – powiedziała na zakończenie.

Pożegnali ją również pozostali członkowie ekipy telewizyjnej. Politycy goszczący w programie (m.in. Marek Jakubiak) wręczyli odchodzącej Lubeckiej bukiet kwiatów i nagrodzili ją oklaskami. 

Beata Lubecka – nowa praca

To nie koniec kariery tej znanej dziennikarki. Beata Lubecka w Polsacie prowadziła m.in. takie programy jak „Gość Wydarzeń”, „Pociąg do polityki” oraz „Rozmowy Polityczne”. W roli gospodyni „Śniadania w Polsat News” występowała od 2016 roku.

Natomiast już od września będziemy mogli słuchać Beaty Lubeckiej w Radio ZET podczas porannych rozmów politycznych. Przejmie posadę Konrada Piaseckiego, który jakiś czas temu postanowił pożegnać się ze stacją. Piaseckiego będziemy mogli obejrzeć za to w TVN24, również od września.

Artykuł Łzy na wizji. Znana dziennikarka odchodzi z Polsatu po 10 latach! pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl