Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Makabra. W piecu znaleziono spalone zwłoki noworodka. Matka w tym czasie bawiła się na weselu


Makabra w Lubelskim! Do szokującego znaleziska doszło w jednej z miejscowości w powiecie lubartowskim. W jednym z domów, w piecu, znaleziono częsciowo spalone zwłoki noworodka. Policja w tej sprawie zatrzymała dwie osoby.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie zostali powiadomieni o makabrycznym znalezisku. W jednym z domów w miejscowości Majdan Kozłowiecki odnalezione zostały zwłoki noworodka. Częściowo nadpalone ciało znajdowało się w piecu służącym do ogrzewania pomieszczenia.

Jak podaje portal lublin112.pl na miejscu maiły być przeprowadzone czynności, któtre wykazały, że matką dziecka jest mieszkająca w tym domu młoda kobieta.

Sąsiedzi i najbliżsi od jakiegoś czasu zaczęli podejrzewać, że kobieta może być w ciąży. Ona jednak do tego się nie przyznawała.

Co zastanawiające kilka dni temu jej figura miała znów wróciła do normy. Sąsiedzi podejrzewając, że mogła ona zrobić krzywdę swojemu dziecku, podczas jej nieobecności zaczęli przeszukiwać mieszkanie. W piecu natrafili na makabryczne odkrycie.

Jak podaje portal lublin112.pl funkcjonariusze mieli szybko odnaleźć 22-latkę, a następnie niezwłocznie ją zatrzymali. Co jest jeszcze bardziej szokujące to fakt, że kobieta wraz ze swoim partnerem jakby nigdy nic, bawiła się na przyjęciu weselnym.

Oboje zostali przewiezieni na komendę i przekazani do dyspozycji prokuratora. Decyzją śledczych, ciało noworodka zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Wyniki sekcji określą, czy dziecko urodziło się żywe, czy też zostało po urodzeniu zabite. Śledztwo jest w toku.

Nczas.com/ Policja.pl / lublin112.pl

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com