Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Marsze LGBT pod specjalną ochroną! Policja jak ZOMO rzuciła się na manifestację prawicy [WIDEO]


Tego w Polsce jeszcze nie było! Przeciwko marszowi równości zorganizowanemu przez środowiska LGBT chciały zaprotestować osoby popierające prawicę. Narodowcy zgromadzeni w różnorakich organizacjach, między innymi z Młodzieży Wszechpolskiej, zorganizowali kontrmanifestację. Zostali jednak zaatakowani przez służby. Policja tłukła ich jak ZOMO za czasów PRL.

Czy osoby LGBT są pod specjalną ochroną niczym gatunek zagrożony? Czy może PiS zmienia front swojej polityki? Tego typu pytania z pewnością kotłują się w głowach osób, które w sobotę wzięły udział w kontrmanifestacji prawicy, która chciała wyrazić sprzeciw wobec beztrosce seksualnej i kulturze erotyzmu promowanym przez środowiska LGBT.

Pierwszy Marsz Równości, bo tak nazywało się wydarzenie, które miało miejsce 30 czerwca w Rzeszowie, wywołał spory sprzeciw dość silnej na Podkarpaciu prawicy. Ludzie skupieni w kręgach narodowych i kultywujących tradycję postanowili wyrazić sprzeciw. Wszak podczas Marszów Niepodległości 11 listopada wielokrotnie mieliśmy do czynienia z kontrmanifestacjami lewicy.

ZOBACZ TAKŻE: Mówi o tym nawet Biblia. Koniec świata czeka nas już niebawem

Policja nie miała litości

Uczestnicy kontrmanifestacji byli jednak w szoku, kiedy okazało się, że ich sprzeciw wcale nie jest mile widziany. Jak się bowiem okazało, pokojowa manifestacja prawicy i skandowanie haseł „Tylko pełna rodzina świat utrzyma”, „Każde dziecko, jak świat światem, chce mieć mamę oraz tatę!” oraz „Stop demoralizacji dzieci” to niemalże ataki na drugiego człowieka. Na narodowców i zwolenników prawicy rzuciła się bowiem policja.

Funkcjonariusze nie mieli żadnej litości. Na zamieszczonym w sieci nagraniu widać jak policja niczym ZOMO pałuje ludzi bez opamiętania. Nikt nie wie, dlaczego doszło do takiej eskalacji przemocy wobec pokojowej kontrmanifestacji prawicy. Nie doszło bowiem do żadnego aktu przemocy ze strony kontrmanifestantów.

– Spałowanie uczestników legalnego zgromadzenia katolików, konserwatystów i narodowców, którzy w Rzeszowie protestowali przeciw marszowi afirmacji homoseksualizmu, to kolejny – po Katowicach – przejaw bezprawnej agresji podległej rządowi policji wobec prawdziwej, ideowej prawicy – komentuje sprawę Krzysztof Bosak.

źródło: nczas.com

Artykuł Marsze LGBT pod specjalną ochroną! Policja jak ZOMO rzuciła się na manifestację prawicy [WIDEO] pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl