Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 19, 2018

Max Kolonko atakuje. Na celowniku m.in. Lewandowska, Kaczyński, Cenckiewicz, Gmyz, Kurski


Mariusz Max Kolonko atakuje wszystkich po kolei. Zaczęło się od polskich piłkarzy, przez Anię Lewandowską, aż do PiS-u, TVP i jej prezesa. W skrócie – Kolonko wszystkich „wyśle w kosmos”.

Może lepiej przestać robić z narodu frajerów w tych postach i zacząć wreszcie strzelać gole, proszę powiedzieć mężowi. albo to albo lecicie w kosmos razem z ta swoja „jedna wielka drużyna” pani #Lewandowski

Później cały czas w klimacie mistrzostw świata przyszedł czas na TVP. Telewizji zarzucił, że zbyt mocno promowała występ Polaków. Stwierdził, że to PiS i Jarosław Kaczyński stoją za porażką podopiecznych Adama Nawałki… Nie obyło się bez hucznych pogróżek.

Jak głupim trzeba być żeby mając tak marny zespół i tak nikłe szanse na zwycięstwo dawać propagandowa szopkę w prime time i robić z siebie klaunów. PIS/Kaczynski odpowiadacie za kompromitację Polski na World Cup.Ta sama “jedna wielka polska drużyna” wyśle was w kosmos na wyborach – skomentował ramówkę TVP podczas mistrzostw.

Następnie przyszedł czas na dziennikarza TVP Cezarego Gmyza i prezesa Jacka Kurskiego. Temu pierwszemu dostał się za krytykę i przytyki w stronę Kolonki. Max temu drugiemu nakazał „trzymać swojego kundla na smyczy”. Dziennikarz żyjący w Stanach zagroził, że jeśli szef telewizji się do tego nie dostosuje to może mieć problemy.

Panie @KurskiPL trzymaj pan swego kundla w budzie i na smyczy. Albo to albo zacznę Mówić Jak Jest o Panu i TVPdezInfo ze się wam znowu kura w studiu zesra. Do tej soboty ma Pan deadline na kaganiec. Czas start. @pisorgpl @kaczynski_pis – wystosował szaleńczy apel do prezesa Kurskiego.

Na irracjonalne zarzuty, że to Kaczyński jest winny blamażu na mundialu zareagował historyk i autor książek Sławomir Cenckiewicz, który skwitował zarzut krótko – „zwariował”, to rozwścieczyło Kolonkę.

Panie C., potrzebuje do programu MaxTV: czy jest pan wnukiem Ubeka czy synem, bo na Pana TT podają ze wyparł się pan ojca a nie dziadka. 2 na czym to wyparcie polegało? Bo np Krasko zaprosił proboszcza i odkazili mu pomieszczenia, czy tez wybrał Pan klasyczna metodę voodoo? – zripostował charyzmatyczny dziennikarz.

Zobacz: Szokujące zdjęcie obiegło świat! Poszedł na śmietnik, znalazł martwe dzieci, umył ich ciała i pochował [DRASTYCZNE ZDJĘCIE]

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com