Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 20, 2018

Miało się nigdy nie wydać! Wchodzi w życie plan zniszczenia Polski


Dziennikarz śledczy ujawnił informacje, które wstrząsną Europą. Tajny plan zniszczenia Polski długo był tuszowany. Po publikacji szokującej książki poznajemy szokujące kulisy.

W świetle ujawnionych faktów krytykowanie Polski za rzekome łamanie praworządności, niezawisłości sądownictwa czy standardów demokratycznych jawi się jako kpina.

Straszna prawda

Wyciekła prawda, która jeśli nie zostanie przemilczana przez światowe media może zniszczyć karierę polityczną Angeli Merkel, a kanclerz Niemiec zapisze się w historii jako polityk cechujący się zakłamaniem.

Internet jest w Polsce jedynym miejscem, w którym zwykli ludzie mogą dotrzeć do dużej liczby odbiorców z wyrażeniem swoich poglądów. Okazuje się jednak, że niebawem przeciętny „Kowalski” nie będzie już mógł komentować spraw politycznych, ani żadnych innych na dotychczasowych zasadach.

Będzie blokada, którą Europejczykom załatwiła Angela Merkel. Niemka uznała, że zwykli ludzie nie są godni przemawiać za pośrednictwem internetu do społeczeństwa, bowiem nie wszyscy respektują lewicowe wartości, a wiele osób korzystających z sieci krytykuje Unię Europejska oraz Niemcy.

Acta 2 wchodzi w życie

Z książki Robina Alexandra o kanclerz naszych zachodnich sąsiadów dowiadujemy się, iż Angela Merkel dzwoniła do szefa Facebooka Marka Zuckerberga, aby zablokował nieprzychylne dla Niemki komentarze. Teraz okazuje się, że Niemcy forsują nowe prawo zwane Acta 2, które sprawi, że internet będzie totalnie ocenzurowany i każdy komentarz będzie przechodził przez skomplikowane filtry wyłapujące niepożądane treści.

– W książce Robina Alexandra o Merkel i kryzysie uchodźczym jest wiele porażających historii. Mnie najbardziej wstrząsnęła informacja o tym, że dzwoniła do Zuckerberga by zablokował krytyczne na jej temat komentarze. Teraz Niemcy usiłują to przepychać jako prawo europejskie #Acta 2 – napisał Cezary Gmyz na Twitterze.

– W Niemczech wielka koalicja przegłosowała i wprowadziła najostrzejszą w całej Unii cenzurę internetu tzw. #netzDG.  Teraz Niemcy forsują w Parlamencie Europejskim rozwiązania idące jeszcze dalej. I nikt nie przysyła komisji weneckiej – dodał dziennikarz.

Wprowadzenie Acta 2 mocno zaniepokoiło Polaków. Polscy internauci wyszli na ulice, by wyrazić swoje oburzenie związane z przepychaniem prawa zaprowadzającego cenzure internetu. Manifestacje odbyły się w wielu polskich miastach.

Artykuł Miało się nigdy nie wydać! Wchodzi w życie plan zniszczenia Polski pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl