Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

24 listopada 2020

Miłość i tolerancja. Michaś Sz. ps. „Margot” bluzga do policjanta [WIDEO]


Michał Sz. pseud "Margot" Źródło: Twitter

Michał Sz. przedstawiający się jako „Margot” został nowym „bohaterem” tęczowych aktywistów i lewicy w Polsce. Chuligan brał udział w napadzie na kierowcę antypedofilskiej furgonetki Fundacji Pro – Prawo do Życia i uszkodzeniu pojazdu. Sąd zdecydował o dwumiesięcznym areszcie dla aktywisty LGBTNSDAP.

Od czasu zatrzymania Michała Sz., do którego doszło w piątek, bojówki LGBT i ich zwolennicy wylegli na ulice, żeby „okazać solidarność” z aktywistą. Podczas piątkowych manifestacji doszło do starć z policją, uszkodzony został m.in. radiowóz. Mimo to tęczowi bojówkarze podnoszą rwetes i mówią o rzekomej brutalności policji i pozując na niewinne ofiary.

Tymczasem w sieci pojawiło się nagranie z „Margot” w roli głównej, który zwraca się do policjanta używając steku wulgaryzmów. Mimo że wszystko nagrały kamery „homofobicznego” TVN-u, materiał nie przebił się do liberalnej świadomości.

O co k***a chodzi? Zawsze jesteście pierwsi, k***a, żeby na********ć ludzi na ziemię, skuwać ich z powodów politycznych – żalił się aktywista LGBTRTV.

Ja proszę k***a, żeby pan wy********ł z mojego kraju i co teraz? – dodał.

Uspokój się – mówił opanowanym tonem policjant.

O to mi chodzi, k***a, że jesteś tchórzem k***a, jak nie masz swojej bandy ludzi, żeby walać ludzi po ziemi – grzmiał Michał Sz.

Po co wulgaryzmy k***a? Rób swoją robotę, państwo polskie czeka. No ratujcie Polskę przed pedałami – dodał „Margot”.

Źródła: Twitter/nczas.com

Artykuł Miłość i tolerancja. Michaś Sz. ps. „Margot” bluzga do policjanta [WIDEO] pochodzi z serwisu NCZAS.COM.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com