Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Mówi o tym nawet Biblia. Koniec świata czeka nas już niebawem


„Koniec świata” – to określenie, które nabrało już wręcz żartobliwego wymiaru. Mało kto podchodzi do niego poważnie. Nie brak jednak takich, którzy co rusz starają się znaleźć kolejne przesłanki, by uznać, że już za chwilę czeka nas zagłada. Czy naprawdę jest się czego bać?

Jak przekonują biblijne zapiski – jak najbardziej, jeszcze jak. Zbliża się bowiem wielkimi krokami zjawisko, które ma zwiastować zniszczenie i koniec cywilizacji ludzi. Mowa o tzw. krwawym Księżycu, którego podziwiać będzie można już w tym miesiącu.

Zjawisko to opisywane jest w Biblii, jako jedna z przesłanek mająca świadczyć o tym, że kończy się właśnie świat. Temat podjęło dwóch duchownych, Mark Blitz i John Hagee. Ich zdaniem to, co nastąpi pod koniec miesiąca, to wyczekiwany od tysięcy lat koniec.

ZOBACZ TAKŻE: Szwedzi nie mogą uwierzyć. Nowe prawo wywoła falę gwałtów

Koniec świata już tuż tuż?

Zwiastować ma go wspomniany już „krwawy Księżyc”. Zjawisko to będzie można zaobserwować na polskim niebie już o 21:30 27 lipca. W tym momencie ma rozpocząć się zapowiadana w Biblii Apokalipsa. Blitz i Hagee są tak przekonani o nadchodzącym końcu, że mówią wręcz o „Proroctwie krwawego Księżyca”.

Ile w tym prawdy, z pewnością przekonamy się sami owego dnia. Niewielu poza dwójką duchownych wierzy jednak w to, że czeka nas rychły koniec. Większość ludzi przeżyła już wiele „końców świata” i nic nie robi sobie z podobnych zapowiedzi.

Astronomowie mówią jednak, by samego zjawiska nie lekceważyć. „Krwawy Księżyc” z 27 lipca tego roku będzie wyjątkowy. Oprócz tego, że nasz naturalny satelita przyjmie nietypową barwę to będzie to jeszcze rekordowe zjawisko w tym stuleciu. Jak mówią bowiem eksperci, nietypową iluminację będziemy mogli podziwiać przez 2 godziny. Tego typu okazja nie zdarzy się po raz drugi w ciągu następnych 100 lat.

źródło: starsinsider.com

Artykuł Mówi o tym nawet Biblia. Koniec świata czeka nas już niebawem pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl