Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Mundial 2018: Wielka afera! Rosjanie oszukali wszystkich


Dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski ujawnił ogromną aferę, która może wywołać prawdziwe piłkarskie trzęsienie ziemi. Wiele wskazuje na to, że Rosjanie oszukali cały świat futbolu.

Mundial 2018, który odbywa się na rosyjskich boiskach cieszy się ogromną popularnością. Turniej obfituje w wielkie niespodzianki oraz niezwykle emocjonujące mecze.

Mundial 2018 dawno bez Polaków, ale cieszy się wielkim zainteresowaniem

Dla polskich kibiców turniej niestety nie okazał się szczęśliwy, a największe gwiazdy naszej reprezentacji rozczarowały na całej linii. Mimo to Polacy cały czas chętnie śledzą zmagania drużyn, które pozostały jeszcze w grze. Jest bowiem co podziwiać, a zespoły które ciągle walczą o najbardziej prestiżowe piłkarskie trofeum prezentują imponującą formę.

Wielką sensację wywołała również drużyna Rosji. Gospodarze mistrzostw świata od początku byli skazywani przez ekspertów na porażkę. W zespole nie było bowiem żadnych gwiazd, drużyna przed turniejem prezentowała kiepską formę, a cała reprezentacja składała się niemal wyłącznie z zawodników grających w rosyjskich klubach.

Rosja pokonała faworytów

Jakież więc było wszystkich zdziwienie wszystkich gdy Rosja na inaugurację wygrała swój mecz imponującym wynikiem 5:0. Potem drużyna Stanisława Czerczesowa, który co ciekawe jeszcze niedawno był trenerem Legii Warszawa szła jak burza i eliminowała wielkich faworytów.

Zwycięstwo Rosjan nad naszpikowaną gwiazdami drużyną Hiszpanii była drugą po odpadnięciu Niemiec największą niespodzianką mistrzostw. Ostatecznie Rosja otarła się o półfinał Mundialu odpadając dopiero po rzutach karnych przegranych z Chorwacją.

Dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski za pośrednictwem swojego wpisu na Twitterze zasugerował, że dobrej formy rosyjskich piłkarzy należy upatrywać w nieuczciwych działaniach. Ze słów eksperta wynika, iż kontrola dopingowa mogłaby odkryć coś, co sprawiłoby, iż Rosja zostałaby zdyskwalifikowana, a gdyby zdobyła medal, to krążek po latach trafiłby pocztą do innej, kolejnej w klasyfikacji drużyny.

Krzysztof Stanowski ujawnia

– Dobrze, że Rosja nie awansowała, bo mam wrażenie, że wtedy medal mistrzostw świata ktoś dostałby za pięć lat pocztą – napisał dziennikarz.

Stanowskiemu wtórowali internauci, których uwagę zwrócił szczególnie obrońca Siergiej Ignaszewicz. Piłkarz ma już niemal 40 lat na karku, a biegał jak natchniony przez 120 minut (włączając dogrywkę).

– Dzięki Stano, że chociaż jako jedyny o tym piszesz, a nie to słodkie pitu pitu: “jak oni pięknie walczyli” “jak oni pięknie biegali”. Dzisiaj wykręcili 148km, w tym z gościem, który za chwile będzie miał 40 lat. Dobrze, że odpadli – napisał internauta.

Artykuł Mundial 2018: Wielka afera! Rosjanie oszukali wszystkich pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl