Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Wrzesień 21, 2018

Niemcy: 19-letnia Polska zamordowana przez byłego partnera. Turek nie mógł pochodzić się, że go rzuciła


Dramat w Neustadt an der Weinstraße w niemieckim landzie Nadrenia-Palatynat. Pochodzącą z Polski 19-latka została zadźgana nożem przez byłego chłopaka. Z pomocą ruszył sąsiad, ale nie udało mu się obronić kobiety.

W poniedziałek około godziny 23 policjanci z Neustadt an der Weinstraße zostali wezwani przez sąsiadów 19-letniej Polki, słyszeli krzyki i wezwania o pomoc. Jeden z sąsiadów poszedł do mieszkania i próbował obronić Polkę przed jej byłym chłopakiem, jednak nie udało się, sąsiad również odniósł obrażenia.

19-latka dostała kilka ciosów nożem i zmarła. 22-letni Niemiec pochodzenia tureckiego próbował uciekać, policja do poszukiwań użyła nawet śmigłowca. Niedługo po morderstwie, poszukiwany mężczyzna został złapany i stanie przed sądem.

Para rozstała się kilka miesięcy temu. 22-latek nie mógł się jednak z tym pogodzić. Nachodził dziewczynę, ta jednak była nieugięta. Nie był to pierwszy raz kiedy użył przemocy wobec dziewczyny – w kwietniu bieżącego roku został skazany za jej pobicie na rok i dziewięć miesięcy więzienia.

Mieszkanie, w którym została zabita, Polka zajmowała od trzech miesięcy. Przeprowadziła się tam z dzieckiem i nowym partnerem.

Artykuł Niemcy: 19-letnia Polska zamordowana przez byłego partnera. Turek nie mógł pochodzić się, że go rzuciła pochodzi z serwisu NDIE.PL.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od ndie.pl