Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 20, 2018

Obrzydliwa prowokacja lewackiego burmistrza Londynu. Tak chce „powitać” Trumpa w czasie wizyty w Wielkiej Brytanii


Ponad 6-metrowy balon nazywany „Trump Baby” będzie unosił się nad Londynem w czasie wizyty Donalda Trumpa w Londynie. Prezydent USA przyjedzie do Wielkiej Brytanii już 12 lipca.

Donald Trump przyjedzie do Wielkiej Brytanii już w przyszłym tygodniu, nie wszystkim jednak ta wizyta się podoba. Lewicowa organizacja przygotowała balon, który ma obrażać Prezydenta Donalda Trumpa, a zgodę na jego wyniesienie wydał Sadiq Khan – burmistrz Londynu.

Muzułmański burmistrz Londynu to nie lada hipokryta, jak na lewaka przystało. Z jednej strony chce zakazać obrażania islamistów w Internecie, z drugiej zezwala na jawne obrażanie prezydenta Donalda Trumpa.

Khan, któremu nie podobają się ostatnie wybory demokracji, najwyraźniej za nic ma stosunki swojego kraju ze Stanami Zjednoczonymi. Widać, że dla burmistrza Londynu nawet względy bezpieczeństwa nie są przeszkodą do atakowania Donalda Trumpa.

Niektórzy komentatorzy wskazują, że wobec tego Trump powinien spotkać się z Theresą May w innym mieście, np. Manchesterze. Przyczynkiem do tego mogłyby być kwestie bezpieczeństwa – ostatnio w Londynie jest bardziej niebezpiecznie niż w Nowym Jorku!

„Gwałty, rabunki, ataki kwasem i zabójstwa, to obecnie codzienność stolicy Wielkiej Brytanii” – komentuje portal freespeech.org. I dodaje: „Sadiq Khan powinien zająć się swoją pracą i zapewniać bezpieczeństwo, a nie atakować Trumpa”.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com