Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Odpowie za rasizm, bo się bronił. Sędzia napadnięty we własnym domu przez uzbrojony gang


Angielski sędzia napadnięty we własnym domu przez uzbrojony gang cudzoziemców sam odpowie za rasizm.

W Norwich we wschodniej Anglii gang uzbrojonych w pałki, noże i kuszę czarnoskórych mężczyzn napadł na dom jednego z Sędziów pokoju. W tym momencie zaczynają się sceny rodem z mało śmiesznego filmu komediowego.

Poszkodowany sędzia będzie zmuszony wnieść oskarżenie cywilne przeciwko bandytom. To jednak nie wszystko, gdyż sam stanie przed sądem z obrazę na tle rasowym. Z tego tylko powodu, że podczas szarpaniny w czasie napadu nazwał zwyrodnialców „czarnuchami”.

– Wszyscy obróciliby się w grobach, gdyby wiedzieli, że nowoczesna poprawność polityczna spowodowała, że ​​mój syn i ja zostaliśmy zabrani z naszego domu, za to, że broniliśmy naszej rodziny. Zatrzymując nas, policja zostawiła moją żonę i córki bez ochrony z niektórymi bandytami obecnymi wciąż w naszym ogrodzie – komentuję ofiara.

Policjanci nie wykazywali zainteresowania jego ranami odniesionymi podczas bójki. Co więcej, oznajmili również, że gang jedynie wszedł do ogrodu i „nie zrobił nic złego”.

– To powinno być ostrzeżeniem dla wszystkich właścicieli domów, że policja nie tylko nie będzie w stanie nas chronić, ale także zaaresztuje niewinnych właścicieli domów, którzy się bronią, nawet przed uzbrojonym i niebezpiecznym gangiem – dodał były już sędzia.

źródło: dailymail

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com