Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 19, 2018

Ohydna prawda o bogactwie Sorosa. Zbija fortunę na ofiarach wypadków


George Soros bez wątpienia jest jednym z największych przeciwników ideologii prawicowej na świecie. Człowiek, który wydaje ogromne pieniądze na wspieranie wszelkich lewicowych idei i wpływanie na rządy krajów świata, ma mroczną tajemnicę. Jak się okazuje, miliarder bogaci się na ludzkim nieszczęściu.

Kontrowersyjny miliarder znany jest na świecie nie od dziś. Nie od dziś także walczy za pomocą swoich ogromnych środków z prawicowymi rządami, jak chociażby ten Viktora Orbana na Węgrzech. Jak się okazuje, słynny piewca lewicowych idei zbija fortunę na ludzkiej tragedii.

Należąca do Soros Funda Management firma Mighty Group zarabia na wypadkach samochodowych i budowlanych. Prawnicy tej firmy korzystają ze specyfiki amerykańskiego systemu prawnego, nakłaniając ofiary wypadków do występowania po odszkodowania za swoją tragedię. Później zaś odprowadzają sobie pokaźny procent od zarobionej kwoty.

ZOBACZ TAKŻE: Marsze LGBT pod specjalną ochroną! Policja jak ZOMO rzuciła się na manifestację prawicy [WIDEO]

George Soros bogaci się na ofiarach wypadków

Firma oferuje najpierw 2 tys. dolarów ofierze wypadku. Nie ma jednak niczego za nic. Osoba, która wzięła pieniądze, musi wystąpić na drogę sądową po odszkodowanie, a kiedy je uzyska, oddaje część firmie Sorosa.

Nie od dziś takie działania budzą powszechne potępienie. Kojarzą się bowiem z naginaniem prawa do własnych potrzeb i nabijaniu sobie kieszeni dzięki cudzej tragedii.

Przeciwna im jest także Amerykańska Izba Handlowa, która przez firmy takie jak ta Sorosa mówi o ogromnym problemie systemu sądownictwa amerykańskiego. Wokandy są bowiem zawalone procesami tego typu, co spowalnia działanie całego systemu.

Co więcej, osoby, które przeżyły poważniejszy wypadek, a także te, które mogą liczyć na większe odszkodowanie, muszą dłużej się sądzić. Takie praktyki nie podobają się jednak ludziom Sorosa, którzy pieniądze z „zainwestowanych” 2 tys. dolarów chcą mieć natychmiast. Sprawia to, że ofiary wypadków często idą na ugody, byleby dostać cokolwiek, podzielić się z firmą Sorosa i mieć już święty spokój.

źródło: nczas.com

Artykuł Ohydna prawda o bogactwie Sorosa. Zbija fortunę na ofiarach wypadków pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl