Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

On naprawdę żyje! Córka Kulczyka zdradziła całą prawdę


Choć trudno w to uwierzyć, to jednak fakty mówią same za siebie! Informacje, które jeszcze do niedawna określano mianem teorii spiskowych, znajdują potwierdzenie w wypowiedziach kolejnych osób. Nie tylko wieloletnia asystentka czy prawicowi dziennikarze. Nawet najbliższa rodzina sugeruje, że Jan Kulczyk żyje. Dominika Kulczyk – celowo, czy nie – wypowiedziała się zbyt bezpośrednio.

Informacje o śmierci Jana Kulczyka trzy lata temu wstrząsnęły Polską. “Zmarł” nie byle kto, bo człowiek od lat zestawiany we wszelkich rankingach najbogatszych Polaków. Ponadto sprzęgnięty na różne sposoby z wieloma środowiskami politycznymi – głównie lewicowo-liberalnymi. Bywał nawet w domu Donalda Tuska. A dziwił szczególnie fakt, że Jan Kulczyk miał stracić życie przy prostej operacji, przeprowadzonej w wiedeńskiej klinice, podczas której lekarz miał przypadkowo uszkodzić mu tętnicę. Takie przypadki zdarzają się niezwykle rzadko. Tym bardziej gdy operowani są tak bogaci i wpływowi ludzie.

W ostatnich latach wokół osoby Jana Kulczyka i jego biznesów zrobiło się szczególnie gorąco. Wyszło na jaw, że to Donald Tusk “załatwił” mu możliwość notorycznego wyłudzania od Polaków bandyckiego haraczu. Haraczu w postaci opłat na autostradzie wielkopolskiej (A2) – tzw. autostradzie Kulczyka. 

Jan Kulczyk żyje?

Za podróżowanie po niej Polacy płacą najwięcej w Europie, a pieniądze nie trafiają do budżetu państwa, a na konto rodziny Kulczyków. Sprawę zaczęto drążyć, jasne było, że ludzie zaangażowani dotrą po nitce do kłębka. Zatem głównie to skłoniło Jana Kulczyka do “odejścia z tego świata”. I zabrał się stąd w imponującym stylu.

Potwierdzają się “teorie”, które pojawiły się tuż po rzekomej śmierci biznesmena. Jan Kulczyk najprawdopodobniej – wszystko na to wskazuje – upozorował własną śmierć. Było to – zwłaszcza w dzisiejszych czasach – nie lada wyzwanie. Ale Kulczyk zawsze lubił wyzwania. Poza tym dysponował niemal nieskończonym budżetem na organizację tego przedstawienia. 

Edyta Sieczkowska, jedna z byłych współpracownic Jana Kulczyka, negocjatorka w jego interesach w Dubaju, podczas nadawanego na żywo w Polsacie programu „Państwo w Państwie” powiedziała: „My tu wszyscy płaczemy nad zabitymi dziećmi, a ja błagam Polaków i media 7 lat o pomoc. Mnie pan Kulczyk z Bali lub z piekła zastrasza. My mamy telefony. Ja chcę żyć i moje dziecko. (…) Nikt nam w Polsce nie pomógł”. Kobieta miała na myśli doniesienia mówiące o tym, że Jan Kulczyk, kilka tygodni po “śmierci”, miał być widziany na egzotycznej wyspie Bali. 

Dominika Kulczyk o ojcu

Ale to nie jedyna poszlaka. Najbardziej mrożący krew w żyłach jest fakt, że pewny siebie Kulczyk, na własnym “pogrzebie”, zagrał nam na nosie. Po prostu zakpił z Polaków. Dokonał tego ustami swojej córki – Dominiki. Sprawa jest tak niewiarygodna, że aż przerażająca.

Pamiętacie przemówienie, w którym Dominika Kulczyk – mówiąc o swoim rzekomo nieżyjącym ojcu – uśmiechała się i niemal żartowała? Nie tylko zachowanie i mimika kobiety mogła wzbudzać wątpliwości. Bynajmniej nie wyglądała ona na zrozpaczoną, a słowa, które wypowiedziała, zdają się wyjaśniać całą zagadkę. 

Zwróćcie uwagę na powtarzający się refren “tu mnie nie ma, nie ma mnie tu”. Może to podtekst, że w tej trumnie go nie ma i nie umarł właściwie, a cały pogrzeb to szopka. Dorzucając do tego dziwną mimikę córki to cholera wie – zauważył słusznie jeden z internautów. Był to komentarz do zamieszczonego wyżej materiału wideo z wypowiedzią Dominiki Kulczyk.

Opinia zyskała ogromną aprobatę pozostałych internautów. Wszystko wskazuje na to, że Jan Kulczyk naprawdę chciał coś środowiskom biznesowo-politycznym przekazać. Oczywiście nie mógł zrobić tego wprost.

Powtarzające się “tu mnie nie ma”, tak jak całe przemówienie, było stylizowana na głęboką poezję. Taką, którą są w stanie zrozumieć tylko ponadprzeciętnie inteligentni. Elita. Jednak najprawdopodobniej był to nad wyraz prosty przekaz. “Tu mnie nie ma”. To prawda, kolejne źródła mówią, że żyje Pan dostatnio na wyspie Bali.

Artykuł On naprawdę żyje! Córka Kulczyka zdradziła całą prawdę pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl