Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Ostatnie pożegnanie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor TVN i TVP


Uwielbiany przez Polaków aktor występujący w popularnych serialach emitowanych przez telewizje TVN oraz TVP zostanie pożegnany ostatni raz. Fani pogrążeni w żałobie oddadzą hołd gwiazdorowi. Pożegnanie jest bowiem ważne dla każdego, tym bardziej jeśli chodzi o to ostatnie.

Artysta występował w takich hitach jak „M jak Miłość”, „Na Wspólnej”, „Złotopolscy i wiele innych. Sympatycy gwiazdora uważają go za wielkiego aktora, którego brak na małym ekranie z pewnością będzie odczuwalny. Niestety zmarł na przewlekłe schorzenie. Wkrótce bliscy oraz fani pożegnają aktora ostatni raz.

Fani pogrążeniu w smutku

Kultowy artysta po długiej walce przegrał z nowotworem. Środowisko polskiej kultury straciło wielce utalentowaną postać. Fani seriali, w których występował żałują, iż nie zobaczą go w nowych odcinkach. Nic więc dziwnego, że są smutni.

Popularność przyniosły mu role takie jak: Mieczysław Bolesław Dąbka ze „Złotopolskich”, Jan Kawecki z „Na Wspólnej”, czy epizody w uwielbianej przez Polaków „M jak Miłość”. Występował również w takich produkcjach jak: „Samo życie”, ”Przyjaciółki”, „Plebania”, „Czułość i kłamstwa”, ”Usta usta”, „Na dobre i na złe”, czy Prawo Agaty”.

Andrzej Brzeski zostanie pożegnany po raz ostatni

– Z ogromnym żalem informuję, że dziś w nocy, tj. 29 czerwca 2018 r. w wyniku choroby nowotworowej zmarł ANDRZEJ BRZESKI, jeden z wybitnych polskich poetów piosenki, związany z festiwalem OPPA od jego powstania. Uprzejmie proszę o udostępnianie tej smutnej wiadomości. O dacie i miejscu pogrzebu zawiadomię niebawem – poinformował na Facebooku Piotr Bakal, który jako pierwszy podał wiadomość o śmierci aktora.

Rodzina zwróciła się z prośbą o udostępnianie szczegółów związanych z ostatnim pożegnaniem Andrzeja Brzeskiego. Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce w poniedziałek 9 lipca w samo południe. Msza odbędzie się w Kościele Św. Karola Boromeusza w Warszawie na Starych Powązkach. Spocznie w rodzinnym grobowcu.

Artykuł Ostatnie pożegnanie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor TVN i TVP pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl