Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 20, 2018

Piekło w Hiszpanii. „Wataha” sieje spustoszenie na plażach Gran Canarii. Brutalna napaść seksualna na nieletnią


Piekło w Hiszpanii. Nowa „wataha” sieje spustoszenie na plażach Gran Canarii. Pięciu mężczyzn zostało zatrzymanych przez hiszpańską policję w związku z napaścią seksualną na nieletnią w ośrodku turystycznym na wyspie Gran Canaria.

Jak podaje „Daily Mail” gwałciciele mieli nazywać się „nową watahą”. Czterech mężczyzn i nastolatek są podejrzani o brutalny gwałt na nieletnią. Do ataku miało dojść w sobotę w południowej części Gran Canarii.

Ci zwyrodnialcy, poza skrzywdzeniem nastolatki, mieli też nagrywać swój atak. Przynajmniej jeden z nich miał filmować zajście telefonem komórkowym. Jak podaje „El Mundo”, poszkodowana „podobno” została przez napastników odurzona.

Czytaj też: Masowe ataki wegeterrorystów. Rzeźnicy proszą rząd o pomoc. „Próbują zrujnować naszą reputację”

Napastnicy przebywają w areszcie w Maspalomas. Według hiszpańskich mediów właśnie w czasie rozmów w areszcie mieli nazywać siebie „nową watahą”, nawiązując do głośnej sprawy zbiorowego gwałtu na 18-latce, który został przez hiszpańskich sędziów uznany za wykorzystanie seksualne.

Lokalne władze potępiły „obrzydliwy i niedopuszczalny” atak, który ponownie rozbudził wściekłość hiszpańskiego społeczeństwa.

Czytaj też: Pupilek lewicy Biedroń zebrał cięgi w Słupsku. Miało być tak pięknie, a radni nie udzielili mu absolutorium

Źródło: Daily Mail/ o2.pl/ nczas.com

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com