Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Polska reprezentacja najgorszą drużyną mundialu


Podopieczni Adama Nawałki może i nie popisali się na mundialu w Rosji, ale jednak jakieś pierwsze miejsce zajęli. Szkoda tylko, że chodzi o ranking najgorszych drużyn mistrzostw. Wyprzedziliśmy nawet Niemców, którzy okazali się wielkim rozczarowaniem.

W rankingu opublikowanym przez portal realsport101.com znalazło się osiem drużyn, których zawodnicy zawiedli w czasie turnieju.

Na pierwszym miejscu, wyprzedzając Niemcy i Panamę, znalazła się reprezentacja Polski. Autorzy zestawienia argumentowali, że nasza drużyna trafiła do zbilansowanej grupy przez co, wszyscy liczyli, że biało-czerwonym uda się ją opuścić.

Wydawało się, że obecne gwiazdy kierowane przez Roberta Lewandowskiego wreszcie przybiorą na sile. Wielu widziało Polskę jako czarnego konia turnieju w Rosji. Nie udało się jednak sprostać oczekiwaniom. To był przygaszony i ponury styl gry – można przeczytać na portalu.

Panama była najgorsza pod względem piłkarskim. Niemcy okazali się największym rozczarowaniem pod względem poprzedzających turniej meczów, ale drużyna Nawałki połączyła jedno i drugie – dodano.

Tomas Hill Lopez-Menchero, autor rankingu, podkreślił również, że Polacy w czasie mistrzostw rozegrali serię najmniej ekscytujących spotkań, a Robert Lewandowski zupełnie nie popisał się formą strzelca.

Kolejne miejsca w rankingu przypadły: Panamie, Niemcom, Egiptowi, Australii, Kostaryce, Islandii i Maroku.

Źródło: realsport101.com/sportowefakty.wp.pl/wolnosc24.pl

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com