Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Polski piłkarz nie wytrzymał. Oto co wykrzyczał na boisku [WIDEO]


Właśnie zakończył się mecz Polski z Japonią. Biało-czerwoni wygrali 1-0, ale z perspektywy całego turnieju w naszym wykonaniu nie mamy powodów do optymizmu. Polska wygrała z Japonią, jednak nie ustrzegliśmy się błędów. A idealnym podsumowaniem tego Mundialu w naszym wykonaniu były słowa wykrzyczane przez jednego z czołowych reprezentantów. 

Spapraliśmy kolejne mistrzostwa świata, a nasi piłkarze zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Spotkanie z ekipą z Azji było pożegnalnym meczem Polaków na tych mistrzostwach. Po kompromitujących porażkach z Senegalem i Kolumbią już wiedzieliśmy, że – niezależnie od wyniku meczu z Japonią – żegnamy się z Mundialem. 

Polska wygrała z Japonią

Tradycji stało się zadość. Polacy bez presji i bez szans na awans zagrali w ostatnim meczu nieco lepiej. Nieco, bo karygodne błędy popełnialiśmy. A wygraliśmy mecz po premierowej bramce Jana Bednarka dla reprezentacji Polski. Po dograniu Rafała Kurzawy z rzutu wolnego, nasz obrońca idealnie przyłożył stopę do piłki i nie dał szans japońskiemu bramkarzowi.

Dzięki zwycięstwu, Polacy nie kończą fazy grupowej z zerowym dorobkiem punktowym. Z turniejem żegnamy się mając 3 pkt na koncie, ale i tak zajmujemy ostatnie miejsce w grupie – za (kolejno) Kolumbią, Japonią i Senegalem.

Zapewne miliony Polaków klęło przed telewizorami jak szewc. Trudno się dziwić, bo trzy mundialowe mecze w wykonaniu biało-czerwonych to prawdziwy festiwal niedokładności i nieporadności. Już od pierwszych minut tych mistrzostw widać było, że Polska – oględnie mówiąc – nie jest w najlepszej dyspozycji. 

Mimo wszystko można powiedzieć, że pożegnaliśmy się godnie. Wygrany mecz, choć w minimalnym stopniu, to jednak poprawił nastroje. A były one napięte przez długie tygodnie. 

O tym, jak bardzo Polacy chcieli, a jak bardzo nie mogli, niech świadczą słowa wykrzyczane dziś, podczas meczu z Japonią, przez Kamila Grosickiego. Skrzydłowy naszej reprezentacji wykrzyczał słowa, która można by uznać za idealny komentarz do obrazków, jakie oglądaliśmy na naszych telewizorach podczas popisów biało-czerwonych w Rosji. 

Nie trzeba być specjalistą od czytania z ruchu ust, by zrozumieć, jakimi słowami nasz reprezentant skomentował kolejną akcję, po której nie zdołaliśmy strzelić gola. 

Artykuł Polski piłkarz nie wytrzymał. Oto co wykrzyczał na boisku [WIDEO] pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl