Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 15, 2018

Ranking najdłuższych polskich penisów polityki. Prawica może być dumna


Jak się okazuje, polski elektorat jest mocno zróżnicowany pod względem długości męskich genitaliów. W swoim kontrowersyjnym badaniu prof. Zbigniew Izdebski postanowił zbadać długość przyrodzeń wyborców poszczególnych partii politycznych. Okazuje się, że średniej długości prawicowy penis może być powodem do dumy dla swojego właściciela.

„Seksualność i zachowania seksualne a poglądy polityczne” – tak brzmi tytuł pracy naukowej prof. Zbigniewa Izdebskiego. Ten w ramach swoich badań postanowił także sprawdzić długość penisów wyborców poszczególnych partii politycznych.

Pod lupę wziął najbardziej liczące się partie polityczne Polski. Jak się okazuje, trzy z nich mogą poszczycić się wyborcami o najdłuższych penisach. To także dobra wiadomość dla prawicy, gdyż w badaniu prof. Izdebskiego konserwatyści i patrioci wypadli najlepiej.

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa przerażony. Zaczął przepraszać PiS!

Najdłuższy penis u wyborców…

Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej mają zdecydowanie najdłuższe przyrodzenia w Polsce. Jak się jednak okazuje z tej trójki najdłuższy penis ma wyborca prawicy. Mężczyźni z elektoratu PiS mają średnią długość przyrodzenia 18,35 cm.

Tuż za nimi są wyborcy Platformy Obywatelskiej, którzy mają jednak penisy krótsze o niecały centymetr od znajdujących się na pierwszym miejscu wyborców PiS. Z badań wynika, że mowa o 17,41 cm długości penisów wyborców PO.

Najgorzej z tej trójki wypadł zdecydowanie elektorat SLD. Zwolennicy lewicy mogą pochwalić się przyrodzeniami o długości 16,2 cm.

Żeby tego było mało, wyborcy prawicy nie tylko mogą pochwalić się najdłuższymi penisami. Jak wynika z badań prof. Izdebskiego są także najlepszymi kochankami. Mają bowiem średnio więcej kontaktów seksualnych i partnerek w swoim życiu.

– Próba badawcza była reprezentatywna. Liczyła 1500 mężczyzn i 1500 kobiet. Na pytanie o długość penisa odpowiedziało tylko 300 badanych, przy czym wyborcy PiS odpowiadali dużo chętniej niż inni – mówi prof. Izdebski.

ZOBACZ TAKŻE: Przyjaciółka Kaczyńskiego z młodości przerwała milczenie. „To frustracja, obsesja”

źródło: gloswielkopolski.pl

Artykuł Ranking najdłuższych polskich penisów polityki. Prawica może być dumna pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl