Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Roztrzaskana czaszka, krwiak mózgu, paraliż ciała. Dramat pięknej dziennikarki Polsatu


Bezapelacyjna gwiazda telewizji Polsat nim osiągnęła sukces przeżyła wielki dramat. Sławę zdobyła jako prezenterka wiadomości sportowych. Styl, w jakim informuje widzów o najważniejszych wydarzeniach ze świata sportu przysporzył dziennikarce wiele fanów.

Gwiazda przeszła gigantyczną przemianę, która stała się dla niej asumptem do napisania książki.

Dramat, a później fantastyczna kariera

Na antenie Polsatu domeną dziennikarki jest głównie emocjonująca dziedzina, jaką jest sport, co wiąże się z tym, że wśród fanów prezenterki są przede wszystkim mężczyźni. Piękną panią redaktor możemy podziwiać zarówno na otwartej antenie Polsatu, ale też na odgałęzieniach sportowych telewizji, czyli na Polsat Sport i Polsat Sport News.

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż droga Karoliny Szostak do wielkiej kariery nie była usłana różami. W czasie, gdy przyszła dziennikarka była jeszcze nastolatką ucierpiała wskutek koszmarnego wypadku drogowego. W związku z nim podupadła na zdrowiu, a tragedia, która ja spotkała mogła negatywnie odbić się na przyszłości prezenterki. Kobieta jednak nie poddała się.

Karolina Szostak przeżyła koszmar

Karolina Szostak znalazła się w szpitalu, a jej stan był tak poważny, że musiała przejść bardzo intensywną hospitalizację. Czaszka dziennikarki uległa pokruszeniu, nabawiła się również krwiaka mózgu.

Innymi objawami był długotrwały zez, co świadczyło o schorzeniu neurologicznym. Kobieta miała także sparaliżowane 50% ciała. Zmuszona była poddać się trepanacji czaszki.

Poradziła sobie z problemami

Karolina Szostak poradziła sobie z problemami w znakomitym stylu, a jej obecny stan zdrowia jest dobry. Po tak traumatycznym wypadku jej organizm fantastycznie się zregenerował, dzięki czemu może samodzielnie funkcjonować i robić błyskotliwą karierę w mediach.

Czymś, co może być niedogodne dla dziennikarki, co jest następstwem przeżytego dramatu jest brak słuchu w lewym uchu. Jednakże, zważywszy na grozę wypadku, którego doświadczyła, jest to coś, z czym prezenterka może się pogodzić i cieszyć dalszym szczęśliwym życiem.

Artykuł Roztrzaskana czaszka, krwiak mózgu, paraliż ciała. Dramat pięknej dziennikarki Polsatu pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl