Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 23, 2018

Skandaliczne słowa byłego dziennikarza „Gazety Wyborczej” i TVP. „Maria od dziś Suka Stepan”


„Maria od dziś Suka Stepan” – ten obraźliwy i żałosny tweet napisał były dziennikarz „Gazety Wyborczej” i TVP Krzysztof Leski. Zaatakował on aktualną dziennikarkę Telewizji Polskiej, Marię Stepan.

Leski na swoim profilu na Twitterze znany jest z tego, że jest miłośnikiem totalnej opozycji i regularnie krytykuje materiały, które pojawiają się w „Wiadomościach” TVP. Tym razem jednak pokazał prawdziwe chamstwo.

Czytaj też: Poszła feministka na jeden mecz i już pajacuje. „Drużyna Anglii potrzebuje więcej kobiet kibiców”

„Maria od dziś Suka Stepan – bo choć „W” zawsze takie materiały w 80% wypełniają oficjałkami dostojników, tu nie wspomnieli ani słowem, że rocznicę organizowały władze Poznania, że były jakieś obchody w ogóle. Setki biskupa i pana z IPN”— napisał Marię Stepan.

„Ten wpis jest skandaliczny!!! A moja redakcyjna koleżanka Maria Stepan musi zostać natychmiast przeproszona!!! Nie można tolerować pogardy!!” – odpowiedział na ten atak Krzysztof Ziemiec.

„Tym wpisem przekroczyłeś granice między ostrością sądów a zwykłym chamstwem. Przeproś za wpis póki czas” –  zaapelował Piotr Semka.

„Wyjątkowo obrzydliwy wpis, zresztą tak i autor tego wpisu! Po prostu Leski. Bez przymiotników” – napisał Michał Adamczyk, dziennikarz TVP.

Przeczytaj też: Stanisław Michalkiewicz: „Czeka nas żydowska okupacja Polski. Kult Kaczyńskiego to perwersja, choroba umysłowa” [VIDEO]

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com