Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 20, 2018

Szef organizacji pomagającej dziecięcym ofiarom przemocy seksualnej sam okazał się pedofilem


Szok! Joe Davis kandydat do pokojowej nagrody Nobla i współzałożyciel organizacji „Młodzież przeciw przemocy seksualnej” został aresztowany za próbę gwałtu na dwójce małych dzieci!

Jak podaje Daily Mail, organizacja „Młodzież przeciw przemocy seksualnej” została założona w 2013 roku między innymi przez Davisa. Jej głównym celem było pomaganie dzieciom, które padły ofiarami przestępstw seksualnych.

Niedawno bo w 2012 roku był nominowany do pokojowej nagrody Nobla! Mężczyzna został aresztowany we wtorek 26 czerwca pod kilkoma paskudnymi zarzutami.

Aresztowania dokonało FBI, ponieważ organizacja działa na terenie Stanów Zjednoczonych, a konkretnie Florydy i to tam właśnie dokonano aresztowania. Davis otrzymał kilka zarzutów. Jego przestępcza działalność wyszła na jaw po tym, jak wymieniał zdjęcia oraz wiadomości z oficerem śledczym FBI.

Czytaj też: Nie ma cwaniaka na Polaka! Prosty sposób na obejście nocnego zakazu handlu alkoholem

Wtedy okazało się, że 22-latek chce zaaranżować czynności seksualne z 9-letnią córką swojego rozmówcy oraz 2-letnim chłopcem, który był synem dziewczyny jedno ze śledczych!

Joe Davies miał poprosić o zdjęcia i filmy przedstawiające osoby dorosłe podczas wykorzystywania seksualnego dzieci.

Wicedyrektor FBI, William F. Sweeny powiedział, że:

„Osoba taka jak Davies, która założyła organizację walczącą z przemocą seksualną wobec dzieci wykazała się najwyższym stopniem obłudy, a próby wykorzystywania seksualnego dzieci i aranżowania z nimi spotkań są tego najlepszym dowodem.”

Śledczy stwierdził też, że Davis posiadał zdjęcia niemowląt wykorzystywanych seksualnie przez dorosłych.

Podczas aresztowania Davies miał przyznać się, że w przeszłości molestował 13-letniego chłopca oraz, że posiadał na swoim telefonie nagie zdjęcia dzieci.

Przeczytaj też: Korwin-Mikke o zmianach w Sądzie Najwyższym. „PiS chce zbudować państwo totalitarne”

Źródło: Daily Mail/ polishexpress.co.uk

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com