Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Wrzesień 23, 2018

Szwedzka partia AfS: musimy deportować co najmniej 500 tys. imigrantów


Partia Alternatywa dla Szwecji (AfS) chce odesłać co najmniej pół miliona imigrantów. Taką deklarację złożył lider partii, Gustav Kasselstrand, w rozmowie z telewizją publiczną SVT.

Kasselstrand uważa, że ​​jest to jedyny sposób na rozwiązanie problemów Szwecji. „Restrykcyjna polityka imigracyjna to za mało. Nie wystarczy powstrzymać imigrację. Aby rozwiązać główne problemy społeczne w Szwecji, należy odważyć się mówić o reemigracji. I nie na małą, ale na dużą skalę” – powiedział.

Przywódca AfS chce, aby wszystkie dokumenty pobytowe wydane, poczynając od roku 2000, zostały ponownie przebadane. Według niego prawicowi socjaldemokracji (Szwedzcy Demokraci, SD) nie mają odwagi na takie działania.

„Polityka integracyjna Szwecji od 30 lat jest całkowitą porażką. Wszyscy politycy zawiedli. Zmarnowali tylko nasze pieniądze z podatków. Dlatego kwestia deportacji jest ważna” – dodał Kasselstrand w wywiadzie dla „Fria Tider”.

Alternatywa dla Szwecji jest nową partią i nadal stosunkowo niewielką, ale celem Kasselstranda jest dostanie się do parlamentu i wywieranie presji na inne partie polityczne.

friatider.se

Artykuł Szwedzka partia AfS: musimy deportować co najmniej 500 tys. imigrantów pochodzi z serwisu NDIE.PL.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od ndie.pl