← menu

Newsy 24 bez cenzury

Zawsze aktualne wiadomości

4 lipca 2022

Tajemity TV


Anomalia Afgańska - Starcie z Obcymi

Częścią tak zwanego Diabelskiego Pasa jest Anomalia Afgańska. Diabelski Pas obejmuje 5 stref afgańską strefę anomalną, Trójkąt Bermudzki, Morze Diabła, klin Gibraltarski, anomalię hawajską). Strefy te są równoodległe od siebie o 72 stopnie i położone na 30 stopniach północnej półkuli Ziemi. Czy to przypadek?

Góra Kailash i jej niezbadane tajemnice.

Jezus Chrystus, Budda, Kriszna i inni mistrzowie – znajdują się w Samadhi wewnątrz sarkofagu Nandu, położonego bardzo blisko góry Kailash, która jest połączona z nim tunelem - tak mówią stare tajemne przekazy... –

Psychomantuim & Oddech Holotropowy

Ja dotrzeć do zaświatów? Jest taka bardzo stara metoda stosowana już przez starożytnych Magów i nazywa się Psychomantium. Główna koncepcja wywodzi się z greckich tradycji Necromanteion - świątyni nekromancji poświęconej Hadesowi i Persefonie. Kiedy jeszcze włączy się do tego Oddech Holotropowy, czyli możliwość wglądu w swoje poprzednie życia, to tworzy się obraz tego, co jest przed nami celowo skrywane.

Życie po życiu - przejście do niższego lub wyższego świata

Być może gdybyśmy wiedzieli jak jest po tamtej stronie żylibyśmy pełną parą korzystając garściami z dobrodziejstw doczesnych lub też nie. Kim jest Czarna postać przychodząca do ludzi tuż przed przejściem w inny wymiar? Czy ludzie są gotowi uwierzyć, że śmierć, podobnie jak narodziny, jest tak naprawdę tylko procesem wiecznego życia?

Gdzie zniknął Faeton? Kosmiczny kataklizm sprzed miliardów lat

Czy starożytne źródła są echem wiedzy o ziemskiej cywilizacji Faetów, która osiągnęła najwyższy poziom rozwoju, ale, jak na ironię, została zniszczona przez fragment swojej rodzimej planety - dużą asteroidę, która zderzyła się z Ziemią? Jaki związek z Księżycem ma Faeton? Główny opiekun Biblioteki Aleksandryjskiej Apoloniusz Rodius napisał, że był czas, kiedy księżyc nie istniał na ziemskim niebie. Mity Buszmenów z RPA mówią również, że przed potopem nocne niebo oświetlały tylko gwiazdy. W najst…

Szokujące odkrycie w kraterze Von Karman

Szokujące zdjęcia z kosmicznej sondy Change-4. To dzięki niej po raz pierwszy ludzkość zobaczyła z bliska, jak wygląda druga strona księżyca. I bynajmniej nie były to nieostre zdjęcia NASA lecz ostre, o wysokiej rozdzielczości fotografie wykonane dzięki chińskiej sądzie kosmicznej Chang'e-4. Czy na Księżycu odnaleziono kolejny już niezidentyfikowany statek kosmiczny? Jaki kolor ma faktycznie Księżyc?

Tajny Projekt MK-ULTRA i Podprojekt 94

W 1953 roku za oceanem powstał program o kryptonimie MK-ULTRA , który przeprowadzał tajne eksperymenty kontroli umysłu. Kto i dlaczego był zaangażowany w te badania? Co osiągnięto? Gdzie znajduje się archiwum tego projektu?

Incydent w Ong's Hat - Otwarcie Bramy do Innego Świata

W latach 80, w opuszczonym od lat trzydziestych XX wieku miasteczku Ong's Hat w USA, przeprowadzono pewien eksperyment całkowicie finansowany przez prywatny budżet. Czego dotyczył? Kto go sponsorował? Jaki miał cel? I dlaczego zainteresowało się eksperymentem wojsko? Czym było tajemnicze "Jajo"? Kto dzisiaj korzysta ze skradzionej w brutalny sposób wiedzy?

Śladem podróżników w czasie

Gdzie zniknął pieszy, na chwilę przed wybuchem gazu? Czy na zdjęciu plaży z 1943 roku, widać „podróżnika w czasie ze smartfonem”? Co usłyszał operator 911? Czy pani W. faktycznie cofnęła się w czasie, czy też przytrafiło jej się jasnowidzenie retrospektywne? Kim był Olivier - podróżnik z 6491 roku?

Obcy z Flatwoods

Ktokolwiek go spotkał wpadał w przerażenie. Osoby, które podejmowały się go wytropić szybko przekonywały 'się, że on naprawdę istnieje a historie opowiadane przez starszych ludzi są prawdziwe. Pozostaje jednakże głęboką tajemnicą, czym był i skąd przybył - postrach Flatwoods.

Radionika i spełniacz życzeń

Kiedy w roku 1900 Albert Abrams twierdził, że jest w stanie wykryć „różne częstotliwości energii”, która znajduje się w ciałach ludzkich wzbudzał tylko uśmiech u niedowiarków. Był przekonany o tym, że może pomagać ludziom w ich niedoli poprzez „zbalansowanie” ich niezgodnych częstotliwości. W tym celu wymyślił i opracował kilkanaście maszyn, które dopiero po pół wieku znalazły uznanie i doczekały się patentu, a wśród nich nowa, tajemnicza maszyna, którą skonstruował Thomas Galen Hieronymus.

Tajna Biblioteka Czarownic Heinricha Himmlera odnaleziona!

2016 rok. Daily Mail donosi, że w magazynie należącym do Biblioteki Narodowej Republiki Czeskiej w Pradze odkryto ogromny zbiór 13 000 książek związanych z czarami i okultyzmem, który należał do depozytu niemieckiego. Znawcy materii od razu wiedzieli, że jest to osławiona "Biblioteka Czarownic" samego Heinricha Himmlera, który osobiście nadzorował zbieranie okultystycznych dzieł. Jak mówią nieliczni świadkowie, księgi okultystyczne zostały zabrane europejskim organizacjom masońskim. Zaginęły tuż…

Spadek Hansa Kammlera

Czy to możliwe, że wszystkie niesamowite, lewitujące maszyny i technologie wykorzystujące energię punku zerowego, wymyślone przez społeczeństwa Thule i Vril, są starannie trzymane w ukrytej rezerwie do czasu obiecanej „Nowej Epoki” czyli czasu, kiedy Ziemia wyzdrowieje po agonii spotkania z Nibiru? Czy potrafimy przyjąć do świadomości, że współczesne pokolenie podziemnych Reichskinderów potajemnie kontynuuje rozwijanie swoich nieograniczonych naukowych cudów? Jak mamy rozumieć oświadczenie byłeg…

Ucieczka na Aldebarana

Czy przed II WS Niemcy mieli dostęp do kosmicznej technologii dzięki medium należącym do tajnych stowarzyszeń między innymi Vril Gesellschaft? Dlaczego pomija się dzisiaj fakty, które przemawiają za tym, że jednostka Aero-Techniczna SS rozpoczęła seryjną produkcję latających dysków? Kto zmienił i ukrył historię zmasowanego nalotu bombowego z 1944 r. , który miał za zadanie zniszczenia fabryki łożysk kulkowych w Schweinfurcie? To właśnie tam, po raz pierwszy w historii alianci dostali potężny cio…

Ogniste Kule Tesli - czy to one eksplodowały nad Podkamienną Tunguska?

Aby bardziej zrozumieć działanie kul ognia Nicoli Tesli, śledczy postanowili zrekonstruować wypowiedzi wynalazcy z bardzo fragmentarycznych notatek i dalekiej pamięci ludzi, którzy z nim na ten temat rozmawiali. Co zdołano zebrać? Z całą pewnością wiedzę specjalistyczną, która mówiła, że przyczyną zagrożenia są tak zwane oscylacje pasożytnicze, czyli obwody rezonujące w obwodzie głównym. Zrozumienie tego to tylko krok, od nauczenia się, jak prąd o wysokiej częstotliwości może wybuchowo rozładowy…