← menu

Newsy 24 bez cenzury

Zawsze aktualne wiadomości

30 marca 2023

Tajemity TV


Prawdziwe Początki Życia na Ziemi - niesamowite odkrycia geologiczne

Dotychczas istniały tylko dwa społecznie akceptowalne wyjaśnienia, w jaki sposób powstało życie na Ziemi. Nauka twierdzi, że rozwinęło się w sposób całkowicie naturalny, używając tylko materiałów dostępnych na wczesnej planecie, bez pomocy jakiegokolwiek zewnętrznego źródła, niezależnie od tego, czy jest to źródło boskie, czy pozaziemskie. Jednak nowe odkrycia rzucają nowe, inne światło na początki życie na Ziemi. Stare teorie muszą odejść do lamusa...w tym teoria ewolucji.

Zecharia Sitchin i Corrado Balducci - Raport "Tajemnica ludzkiej egzystencji"

Podczas międzynarodowej konferencji, która odbyła się w Bellaria (Bimini) we Włoszech odbyła się publiczna dyskusja między Zecharią Sitchinem a czołowym teologiem watykańskim, prałatem Corrado Balducci. Wnioski z niej ujęto w precyzyjny raport, który jasno wskazuje, że Watykan nie neguje UFO i planety "X", wręcz przeciwnie sam mocno zaangażował się w poszukiwanie kosmicznych cywilizacji. Co mówi raport na temat działań Watykanu w tym zakresie?

Niezwykłe odkrycie w Seydozero - Psychoenergia w podziemnym mieście lapońskich szamanów!

Kiedy przebadano szamanów okazało się, że wszyscy jak jeden mieli pokaźny spadek masy. Ekipa poszukiwaczy wiedziała już, że wpływ na to mają szamańskie seidy - wysokie kolumny wykonane z kamieni na kształt piramid. Kiedy jeden z nich zabrał ich do podziemi, cała ekipa oniemiała. Ogromne podziemia i setki tuneli rozchodzących się w różnych kierunkach. Szaman uprzedził, że w tym pomieszczeniu negatywne myśli ludzi odbijają się na ich ciele fizycznym. To magia czy psychotroniczna broń? Wszyscy zac…

Moc starożytnych olejków eterycznych - Esential Oils

Dla starożytnych ludów Wschodu i ludów z nimi sąsiadujących substancje o miłym zapachu nie przedstawiały wartości tylko użytkowej, lecz były koniecznością życiową. Czy to w postaci płynnej, czy to używane jako kadzidło, odgrywały zarówno w życiu prywatnym, jak i w kulcie religijnym bardzo ważną rolę. Jaką moc miały specjalne oleje rytualne? Do czego służyły? Skąd kapłani posiadali recepty na wytwarzanie specyficznych olejów przyciągających byty astralne?

Disco Colgante - tajemniczy artefakt Moche

Artefakt jest częścią kolekcji Muzeum Archeologicznego Rafaela Larco Herero w Limie w Peru i jest właściwie dyskiem z rodzajem „czarnej dziury” w środku, a jego datę powstania szacuje się na co najmniej 2000 lat. Trudno powiedzieć skąd pochodzi i co przedstawia. Badacze twierdzą, że jest to przedstawienie Drogi Mlecznej z podziałem na sektory. Czy jest tak faktycznie?

Sekrety z odtajnionych archiwów KGB

13 marca 1954 r. usunięto wszystkich czekistów z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych ZSRR i utworzono nowy departament. Koncepcja działania KGB jest oczywiście szeroka i obejmuje zarówno życie osobiste dysydentów, jak i badanie niezidentyfikowanych obiektów latających. Co ukrywają akta KGB?

Zagadki Bilokacji - ludzie, którzy się duplikują.

Powszechnie mówi się, że nie można być w dwóch miejscach w tym samym czasie, ale co, jeśli tak nie jest? W całej historii ludzkości zdarzały się przypadki ludzi, którym udało się w jakiś sposób zmienić prawa rzeczywistości – widziano ich jednocześnie w dwóch różnych miejscach. Badacze zjawisk anomalnych podobne zjawisko nazywają bilokacją . Cały pomysł wydaje się oczywiście niemożliwy, biorąc pod uwagę znane prawa fizyki i materii. A jednak coś jest na rzeczy i takie sytuacja miały i mają miejsc…

Gwiezdne Wrota Tutanchamona

Christopher Dunn głosi, że starożytni Egipcjanie używali energii statycznej, umieszczając swoje budynki na liniach Ley i wzmacniając dźwięki. W sumie jest to koncepcja, która strzela w przysłowiową dziesiątkę. Dlaczego? Jeśli w Wielkiej Piramidzie wzmacniacz i rezonator były rzeczywiście wykonane z granitu, to zbieraczem energii tellurycznej była sama piramida. Po co Egipcjanom była potrzebna taka ilość energii? Jakie urządzenia napędzała? Dlaczego mumia Tutanchamona, kiedy ją odnaleziono była …

Starożytne elektrownie - Banki Energii i Elektryczne Cele

W 1961 roku w górach Coso znaleziono artefekt, który budową przypominał świecę do silnika spalinowego. Czy pochodziła ze starożytnego agregatu prądotwórczego? Na podstawie przybliżonego rozwarstwienia i składu skorupy zewnętrznej, obiekt datuje się na okres od 250 000 do 500 000. To dopiero początek elektrycznych zagadek, które pojawiają się dzisiaj w naszym filmie. Zapraszamy do oglądania.

Zagadka wiecznych lamp - lampy, które świecą od tysięcy lat!

Kiedy w 140 r. niedaleko Rzymu znaleziono płonącą lampę w grobowcu Pallasa , syna króla Ewandera. Lampy, która paliła się przez ponad 2000 lat, nie można było ugasić zwykłymi metodami. Okazało się, że ani woda, ani dmuchanie nie działały na wciąż wydobywające się światło. Jedynym sposobem na zgaszenie niezwykłego płomienia było spuszczenie dziwnej cieczy zawartej w kloszu lampy. Podobne lampy odnaleziono w podziemnym mieście Ozyrysa. Z czego są zbudowane? Jaką technologię w nich zastosowano?

Księżycowy spisek

Zwolennicy teorii „spisku księżycowego” argumentują w szczególności, że w fotografiach i filmach dotyczących lądowania na Księżycu występują sprzeczności, a także, że realizacja takich lotów w tamtych latach była „technicznie niemożliwa”. Co na to mówią przeciwnicy tej teorii? Czy faktycznie lot na Księżyc to mistyfikacja?

Kto sprzątnął astronautów Apollo 1

Wkrótce po pożarze w module lądowania, w dziwnych okolicznościach ginie kolejnych 10 pracowników programu Apollo. Były to głównie wypadki w garażu, pożary oraz wypadki samochodowe. Te ostatnie w pewnym momencie stały się standardem w kręgach pracowników NASA przy programie Apollo, ale nikt na to nie zwracał uwagi. Ot zrządzenie losu, czysty przepadek...

Lud Dropa - Potomkowie Kosmicznej Rasy

Kiedy odczytano tajemnicze przekazy umieszczone na dyskach, rząd Chin zakazał publikacji odkrycia. Jednak profesor Um Nui opublikował je. Zginął potem w niewyjaśnionych okolicznościach. Przekaz był szokujący. „Dropa zeszli z chmur w swoich latających maszynach. Nasi mężczyźni, kobiety i dzieci dziesięć razy ukrywali się w jaskiniach przed wschodem słońca. Kiedy w końcu zrozumieliśmy język migowy Dropów, zdaliśmy sobie sprawę, że przybysze mają pokojowe zamiary. Istoty pozaziemskie nie były w sta…

Błąd w teorii ewolucji liniowej gatunków

Wskazówki mówią nam że, „Zakazana wiedza” była czymś, czego nie rozwinęliśmy sami, a co posiadali „bogowie”, że było to coś, co mogliśmy osiągnąć lub czego się nauczyć, że było to coś, o czym „bogowie” nie chcieli, abyśmy wiedzieli, co przed nami dosłownie ukrywali jakby wiedzieli, że ta wiedza będzie stanowiła powód do chęci jej posiadania. Czy w tym przypadku Darwin poradził sobie ze swoją teorią ewolucji liniowej gatunków?

Odnaleziono Więzienie Upadłych Aniołów...

Niedawno nakręcony film, przez izraelski kanał informacyjny został opublikowany. Film nosi tytuł „Upadłe anioły są zamknięte na Antarktydzie i wciąż żyją” i według nich jest to bezstronne spojrzenie na teorię spiskową. Większość teoretyków na całym świecie była dość sceptycznie nastawiona do tego, ponieważ większość kanałów informacyjnych nie chce zagłębiać się w te teorie, ale na szczęście film został całkiem dobrze nakręcony. Jak twierdzi się w filmie, upadłe anioły są teraz zamknięte gdzieś …