Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Tak antypolskiej kampanii jeszcze UE nie widziała. Timmermans chce nas zniszczyć


Polska nie od dziś znajduje się na pozycji chłopca do bicia we wspólnocie europejskiej. Nasz kraj uważany jest w niej za jednego z najbardziej krnąbrnych i opornych członków. Unia Europejska nie ma zamiaru się już ukrywać z nienawiścią do Polaków. Na samych wierzchołkach jej władzy ukonstytuowała się bowiem grupa, która chce nas wykończyć.

Frans Timmersmans jest ostatnio jeszcze bardziej zapalonym wrogiem Polski niż Guy Verhofstadt, który długo był głównym krzykaczem i podżegaczem ataków na nasz kraj. Jak się okazuje, nawet wizyta Timmermansa niedawno w Warszawie niewiele dała. Jego sympatia była ułudą, a on po powrocie jeszcze bardziej nienawidzi naszego kraju.

Skąd tak odważne wnioski? Na to wszystko wskazuje fakt, że Timmermans tuż po powrocie z Polski stara się jak może, by nas zaatakować. Właśnie dziś otrzymał prawo do zostania sędzią naszego kraju w wielkiej rozprawie przeciwko niemu. Z pewnością wykorzysta wszelkie środki, by uprzykrzyć nam życie.

ZOBACZ TAKŻE: CUD! Donald Tusk wreszcie zrobił coś dla Polski

Unia Europejska chce zniszczyć Polskę

Jak się bowiem okazuje, w środę Frans Timmermans dostał niesamowitą moc sprawczą od kolegium komisarzy. Otrzymał bowiem mandat do wszczęcia procedury o naruszenie prawa unijnego wobec Polski w tych sprawach, które uzna za stosowne. Oznacza to, że ma wolną rękę, co do karania naszego kraju.

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, udzielone Timmermansowi pozwolenie sprawia, że już niebawem Komisja Europejska zajmie się karaniem Polski za ustawę o Sądzie Najwyższym. Politykom unijnym nie podoba się bowiem sprawa „upolitycznienia” tego organu i dążenie do przejęcia kontroli nad władzą sądowniczą.

Jak twierdzi wiceszef ministerstwa sprawiedliwości, Patryk Jaki, palce w tej sprawie bez wątpienia maczał Donald Tusk. Jego zdaniem były premier Polski, za którego kadencji wybuchała afera korupcyjna za aferą, zorganizował tę ustawkę, byleby uderzyć w Polskę.

– Działania wobec Polski na forum UE w sprawie praworządności to ustawka Donalda Tuska, który jest mocno powiązany z elitami europejskimi – podsumowuje Jaki.

źródło: niezalezna.pl

Artykuł Tak antypolskiej kampanii jeszcze UE nie widziała. Timmermans chce nas zniszczyć pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl