Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Tak wygląda unijna obłuda. Przechodzi to, co ma przejść. Sośnierz o kulisach pracy PE [VIDEO]


Europa dwóch prędkości — jednych rozjeżdża jak walec, a przed drugimi prostuje zakręty – napisał pod swoim nowym filmem europoseł Dobromir Sośnierzy. W kolejnym już materiale video ujawnia obłudę i fasadowość instytucji, jaką jest Parlament Europejski.

W nowym filmiku zestawiono dwie sytuacje, do których doszło w PE. W pierwszej z nich, przewodniczący z ogromną sympatią godzi się na powtórzenie głosowania, ponieważ jedna z europosłanek nie zdążyła podnieść ręki.

Czytaj też: Z reprezentacji Polski śmieje się cały świat. Trzech Polaków w „jedenastce” rozczarowań mundialu. Ostro słowa o Lewandowskim

Sośnierz zestawił tą jakże sielską, pełną zrozumienia i szacunku scenę z głosowaniem dotyczącym kwestii pracowników delegowanych. Chaotycznie przeprowadzona procedura, protesty zgłaszane przez kliku europosłów i ostra odpowiedź przewodniczącego.

Zobacz też: Prognoza POGODY na wakacje. Francja, Portugalia, a może Hiszpania? Urlop najlepiej spędzić nad Bałtykiem [INFOGRAFIKA]

Widać wyraźnie, że uprzejmości należą się tylko tym, którzy głosują jak Przewodniczący. Pan Telička — zdrajca i volksdeutsch — miał akurat inne zdanie niż większość posłów wschodniej Europy, więc pozostał obojętny na lamenty – stwierdził Sośnierz.

Całość można zobaczyć poniżej.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com