Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Totalne upokorzenie kobiet. Po raz pierwszy w historii zmiennopłciowiec będzie reprezentował kraj na konkursie piękności [FOTO/VIDEO]


W odmętach lewackiego szaleństwa. Angela Ponce, 26-latko z Sewilli, jest pierwszym w historii zmiennopłciowcem, który wystąpi w konkursie Miss Universe. Czy w Hiszpanii nie ma ładnych kobiet? Są, ale lewackie wartości są w Hiszpanii ważniejsze. 

26-letnie Angela Ponce z Sewilli wygrało w piątek krajowe zawody kwalifikacyjne pokonując 22 kobiety. Teraz ma wystąpić podczas konkursu Miss Universe, który odbędzie się w tym roku na Filipinach.

Ponce tuż po swojej wygranej napisało na Instagramie:

„Moim celem jest bycie rzecznikiem niosącym przesłanie o akceptacji, szacunku i różnorodności nie tylko dla społeczności LGBTQ, ale także dla całego świata”.

Wcześniej Ponce reprezentowało Cadiz w organizowanym w 2015 roku Miss World Spain, jednak ostatecznie przegrało z Miss Barcelony Mireią Lalaguna.

Przypomnijmy, że zmiennopłciowi do niedawna jeszcze nie byli akceptowani podczas największych konkursów Miss na świecie.

Sytuacja ta zmieniła się w 2012 roku, wtedy Jenna Talackova – kanadyjski zmiennopłciowiec – został odrzucony przez organizatorów konkursu.

Oświadczyli oni, że nie będzie ono mogło brać udziału w konkursie, ponieważ skłamało, nie przyznając się do tego, że przeszło operację zmiany płci.

Angela Ponce przeszło do historii, stając się pierwszym zmiennopłciowcem reprezentującym Hiszpanię podczas konkursu piękności Miss Universe.

Aha, mały zbieg okoliczności – w czasie kiedy Angela została koronowana na Miss Universe Hiszpanii w tym samym czasie społeczność Lesbijek, Gejów, Biseksualistów i Transseksualistów (LGBT) świętowała „Miesiąc Dumy”.

Tutaj dla przykładu dwie przykładowe konkurentki zmiennopłciowca w konkursie miss Universe Hiszpanii. I tak macie racje, trans w imię lewackiego szaleństwa po prostu musiał wygrać.

Mari Cayrols
ANDREA DE LAS HERAS

Poniżej nagranie.

Przeczytaj też: Wielka Brytania oszalała! Dziewczynki już nie mogą ubierać się jak dziewczynki, bo ma być równość płciowa i religijna

Nczas.com/ Daily Mail

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com