Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 23, 2018

Totalny odlot demokratów w USA. Chciał mordować wyborców Trumpa i republikanów


Martin Astrof, 75-latek ze stanu Nowy Jork groził, że zaatakuje wyborców Donalda Trumpa oraz republikanów pracujących w biurze jednego z kongresmenów. Policji udało się zapobiec tragedii i aresztować napastnika.

Zdeklarowany demokrata oświadczył, że w najbliższym czasie zabije ludzi wspierających kampanię republikanina Lee Zeldina. Swoje groźby niemal przemienił w czyn, kiedy próbował rozjechać kilka osób przed biurem kongresmena w hrabstwie Suffolk.

Wezwanej na miejsce policji nie udało się początkowo schwytać napastnika. Astrof trafił w ręce funkcjonariuszy, kiedy wrócił do swojego domu.

Zeldin ostro zaprotestował i skrytykował działania, których celem jest usuwanie przeciwników politycznych za pomocą zamachu i morderstw.

Kongresman oraz jego współpracownicy należą do grona osób popierających politykę Trumpa, w tym również projekty dotyczące ograniczenia nielegalnej imigracji, które w USA budzą wiele kontrowersji.

Władze postawiły Astrofowi dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy wywołania zagrożenia terrorystycznego, drugi lekkomyślnego zachowania drugie stopnia. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem.

Zobacz też: Lewacka swołocz grasuje w USA. Masowe ataki na zwolenników Trumpa. Zagrzewa do tego Clinton

Źródło: Twitter/nixle.us/breitbart.com

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com