Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Tragedia! W naszym morzu utonęło właśnie ponad 100 osób


Koszmar na początku wakacji. Niestety woda jest bardzo niebezpiecznym żywiołem. Gorzej, gdy igrają z nim ludzie bez wyobraźni. Wielka tragedia stała się faktem, właśnie w jednej chwili utonęło około 100 osób.

Każdy, kto wybiera się na wakacje nad wodę i ma zamiar popływać powinien mieć na uwadze wszelkie względy bezpieczeństwa. Niestety nie wszyscy o tym pamiętają i co roku żywioł ten zbiera krwawe żniwo.

Wakacje bez mózgu

W Polsce w każde wakacje słyszy się o tragediach związanych z tym, że wczasowicze bez wyobraźni kąpali się na niestrzeżonych kąpieliskach, wchodzili do wody po spożyciu alkoholu, czy skakali na główkę w płyciznę.

Tym razem do dramatu doszło w naszym europejskim morzu, czyli Morzu Śródziemnym. Do naszych wybrzeży, do wybrzeży Europy lgną ludzie z nadziejami na lepsze życie obiecane przez klikę Sorosa.

Uchodźcy nie do końca zdają sobie sprawę, że są przez kogoś traktowani jak narzędzie do realizacji chorych fantazji i wyobrażeń, wierzą w ulotki rozrzucane przez funkcjonariuszy Georga Sorosa, z których wynika, że Niemcy, Francja, czy Wielka Brytania oferują im darmowe pieniądze i raj na ziemi.

Niestety, ludzie Sorosa masowo ściągając przez morze imigrantów nie baczą na ich bezpieczeństwo, dlatego co rusz słyszymy o strasznych utonięciach. Lewica ma krew na rękach, próbując na siłę po trupach wymieszać różne rasy i zrobić z Europy wielokulturowe getto.

Zachodnie wybrzeże Libii pochłonęło 100 ofiar

Właśnie doszło do potwornej tragedii. Morze Śródziemne u zachodnich wybrzeży Libii pochłonęło około 100 uchodźców.

O dramacie poinformowała straż przybrzeżna Libii. Przewróciła się łódź, na pokładzie której znajdowało się 100 imigrantów. Ofiary nie miały żadnych szans z żywiołem i utonęły w strasznych okolicznościach.

Organizacje, które organizowały rejs ukrywają tożsamość osób. Wszystko wskazuje jednak na to, że była to kolejna grupa nielegalnie przemycanych przybyszy, którzy płynęli po zasiłki do Berlina, Paryża lub Londynu.

Źródło: ndie.pl

Artykuł Tragedia! W naszym morzu utonęło właśnie ponad 100 osób pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl