Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

TVP broni Szpakowskiego: „Całym sercem z Dariuszem”


Dariusz Szpakowski, który komentował mecz Chorwacja-Rosja naraził się wielu komentatorom i mediom związanym z PiS-em. Ich zdaniem, robił to zbyt entuzjastycznie i kibicował piłkarzom Sbornej. Na falę hejtu, jaka zalała internet, zareagowały władze TVP Sport.

Czytaj także: Polska Agencja Prasowa obraża Polaków bardziej niż ambasador Izraela! Kiedy PAP przestanie powielać fałszywe oskarżenia prok. Ignatiewa?

Nie zgadzam się na bezpardonowy atak na Darka Szpakowskiego. Na początku transmisji cytował słowa hymnów obydwu państw, podkreślając miłość do ojczyzny obydwu słowiańskich narodów. Przy bramkach Chorwacji i Rosji wykazywał się podobnym entuzjazmem. Wszelkie oskarżenia są absurdalne – napisał na Twitterze Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Poparli go również inni komentatorzy sportowi m.in. Włodzimierz Szaranowicz, Krzysztof Stanowski, Michał Pol i Mateusz Borek.

Jakiś wariat, w dodatku z ósmego szeregu wariatów, napisał coś o komentarzu Szpakowskiego i będziemy to wałkować przez dwa dni? Napisał to napisał. Różne rzeczy ludzie piszą, np. na drzwiach kibla i nikt o tym nie gada – oświadczył Stanowski na Twitterze.

Szpakowski, który po dłuższym czasie odniósł się do ataków na swoją osobę, stwierdził tylko: Komentowałem grę, a nie Rosjan czy Rosję, więc nie mam do czego się ustosunkowywać.

Cała sprawa dowodzi tylko, że wielu osobom sport zbyt mocno kojarzy się z polityką i politycznymi sympatiami. Niestety media społecznościowe umożliwiają im na publiczne wyrażanie swoich chorych pomysłów.

Źródło:Twitter/tvp.info/wmeritum.pl/wolnosc24.pl

Czytaj także: Kto ma zamek Kulczyk czy Nowak? Będzie kontrola tajemniczej budowli w Puszczy Noteckiej [FOTO]

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od nczas.com