Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Ujawnione! “Jan Kulczyk żyje, wiemy gdzie go szukać”


Jan Kulczyk – według oficjalnej wersji – zmarł w lipcu 2015 roku w Wiedniu. Pojawiły się jednak poszlaki i teorie mówiące o tym, że najbogatszy człowiek w Polsce żyje, a jego śmierć została starannie upozorowana. 

Informacja o śmierci Jana Kulczyka 3 lata temu wstrząsnęła krajem. Jan Kulczyk nie schodził z list najbogatszych Polaków, miał także spory wpływ na polityków. Kulczyk bywał między innymi w domu Donalda Tuska. 

W świadomości większości Polaków Kulczyk zaistniał szczególnie w obliczu afery z autostradą wielkopolską. Tzw. autostrada Kulczyka (A2) to jeden z najbardziej dochodowych biznesów rodziny Kulczyków. Biznes życia Kulczykowi pomógł zrobić Donald Tusk. 

Asystentka: Jan Kulczyk żyje

Dziś Polacy na bramkach płacą najwięcej w Europie za podróżowanie po własnym kraju, a środki wysysane z ich kieszeni nie trafiają do budżetu państwa, a… na konto Kulczyków. Siłą rzeczy kiedyś – ale, jak to w Polsce bywa, zapewne nieprędko – ktoś musi za to “beknąć”. Jan Kulczyk uznał, że nie chce być tym kimś, więc – mówiąc kolokwialnie – zabrał się na tamten świat. A przynajmniej tak to miało wyglądać. 

Wiele wskazuje bowiem na to, że Jan Kulczyk – choć wciąż traktuje się to jak teorię spiskową – wcale nie zmarł. Pojawiły się doniesienia o tym, że żyje dostatnio na egzotycznej wyspie Bali. Oczywiście informacje te lewicowo-liberalni politycy wykpili i uznali za paranoje. Jednak potwierdza je… była współpracownica Jana Kulczyka!

Edyta Sieczkowska, jedna z byłych współpracownic Jana Kulczyka, negocjatorka w jego interesach w Dubaju, podczas nadawanego na żywo w Polsacie programu „Państwo w Państwie” powiedziała: „My tu wszyscy płaczemy nad zabitymi dziećmi, a ja błagam Polaków i media 7 lat o pomoc. Mnie pan Kulczyk z Bali lub z piekła zastrasza. My mamy telefony. Ja chcę żyć i moje dziecko. (…) Nikt nam w Polsce nie pomógł”.

Portal „Zawiadowca Historii” donosi, że w samym środku Puszczy Noteckiej ktoś buduje 200 metrowy zamek. Co dokładnie znajduje się w środku – nie wiadomo. Teren odgrodzony jest płotem, jedyne zdjęcia wykonane są więc z „lotu ptaka”.

Zamek w Stobnicy

Taka ciekawostka… ktoś sobie buduje zamek?! na jeziorze Stobnica w Puszczy Noteckiej. Długość ponad 200m, zdjęcie z map google. Nie ma dostępu normalnie (płot w około całego jeziora z lasem) – podaje portal „Zawiadowca Historii”.

Jak słusznie zauważa nie chodzi tu o fakt, że ktoś coś buduje za prywatne pieniądze, ale o to w jakim miejscu się to dzieje. Zyskanie pozwolenia na budowę w takim miejscu z całą pewnością nie było rzeczą łatwą. Kto więc mógł sobie na coś takiego pozwolić? W Polsce chyba tylko Kulczykowie. Puszcza Notecka znajduje się tuż obok Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Na jej terenie znajdują się z kolei zespoły przyrodniczo-krajobrazowe, a praktycznie cała jest terenem chronionym „Natura 2000” ze względu na obszary ptasie. Gdzie są teraz ekolodzy? Dlaczego nie przywiązują się do drzew? 

Wszelkie źródła podają, że Jan Kulczyk przebywa na wyspie Bali (obok Indonezji). Najwyraźniej chce jednak wrócić do Polski i – łechcąc swoje ego – zamieszkać w prawdziwej twierdzy w miejscu nieosiągalnym dla zwykłych obywateli. “Zamek” ma być ponoć prawdziwym kurortem dla elity. Na jego terenie ma znajdować się kilkadziesiąt mieszkań, a także miejsca rozrywki, kultury i fitnessu. 

Artykuł Ujawnione! “Jan Kulczyk żyje, wiemy gdzie go szukać” pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl