Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 17, 2018

Wałęsa kuli ogon! Były prezydent ma kłopoty z policją


Były prezydent, lider „Solidarności” i uważany przez opozycję za „męża opatrznościowego” Lech Wałęsa ma kłopoty. I to nie z byle kim, a wszystko z policją! Co się stało, że tak krewki człowiek, który uwielbia wymachiwać szabelką wobec polskich władz nagle skulił ogon?

O tym, co zrobił Lech Wałęsa, pisaliśmy już wcześniej. W sobotę były prezydent, słynny pogromca komuny i pisarz niestworzonych bajek postanowił pogrozić władzy PiS. Jak zapowiedział bowiem, jeśli PiS podniesie 4 lipca rękę na Trybunał Konstytucyjny, ten pojawi się w Warszawie i dokona przewrotu.

Wałęsa postanowił jednak nie poprzestawać tylko na tym. W niedzielę około 11:00 opublikował kolejny post, w którym zapowiedział, że nie ma broń palną, której nie zawaha się użyć w momencie zagrożenia. To wywołało ogromne kontrowersje, a przeciwnicy Wałęsy postanowili go „naprostować”.

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa dał sygnał. Dojdzie do rozlewu krwi!

Lech Wałęsa ma problemy z policją

Wpis Lecha Wałęsy w błyskawicznym tempie rozszedł się po sieci. Internauci zaczęli zgłaszać sprawę policji, bo jak zauważyli, gdyby zwykły Polak napisał coś podobnego, do jego drzwi natychmiast zapukałaby policja. Dlaczego więc Lech Wałęsa pisze takie rzeczy?

Oburzeni komentatorzy wzywali policję do działania. Jak się okazuje – skutecznie. Alerty słane do policji miały wywrzeć presję na Wałęsę. Człowiek od profesjonalnego obalania komuny i „utylizowania” alkoholu w Magdalence postanowił skulić ogon i usunąć swój skandaliczny post. Po kilkudziesięciu minutach jednak przywrócił go, ale w okrojonej formie bez słów o broni palnej.

Lech Wałęsa
facebook.com/Lech Wałęsa

źródło: wmeritum.pl

Artykuł Wałęsa kuli ogon! Były prezydent ma kłopoty z policją pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl