← menu

Newsy Polska Świat

Niezależne informacje bez cenzury

13 maja 2021

Wiemy, jak będzie wyglądał III i IV lockdown


Chcę Ci przekazać kilka bardzo ważnych informacji. Jestem członkiem komitetu Partii Liberalnej Kanady. Zasiadam w kilku grupach komisji, ale informacje, które przedstawiam, pochodzą od komitetu planowania strategicznego (którym kieruje PMO).

Muszę zacząć od stwierdzenia, że ​​nie jestem z tego zadowolony, ale muszę. Jako Kanadyjczyk i co ważniejsze jako rodzic, który chce lepszej przyszłości nie tylko dla moich dzieci, ale także dla innych dzieci. Innym powodem, dla którego to robię, jest to, że mniej więcej 30% członków komisji nie jest zadowolonych z kierunku, jaki przyjmie Kanada, ale nasze opinie zostały zignorowane i planują posuwać się naprzód w kierunku swoich celów. Dali również jasno do zrozumienia, że ​​nic nie powstrzyma planowanych wyników.

Mapa drogowa i cel zostały określone przez PMO i są następujące:

– Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych w pierwszej kolejności, a następnie rozszerzając się na zewnątrz. Przewidywany termin do listopada 2020 r.

– Przyspiesz zakup (lub budowę) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium. Przewidywany do grudnia 2020 r.

– Codzienne nowe przypadki COVID-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu. Przewidywany termin do końca listopada 2020 r.

– Całkowita i całkowita wtórna blokada (znacznie bardziej rygorystyczna niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej). Przewidywany koniec grudnia 2020 r. – początek stycznia 2021 r.

– Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych w celu przejścia do powszechnego programu dochodu podstawowego. Przewidywany do I kwartału 2021 r.

– Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako COVID-21) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Przewidywane do lutego 2021 r.

– Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 oraz zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek opieki medycznej. Oczekiwany kwartał I – II kwartał 2021 r.

– Wdrożone zostaną wzmocnione ograniczenia blokowania (nazywane trzecią blokadą). Zostaną nałożone pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami). Przewidywany II kwartał 2021 r.

– Przejście osób fizycznych do programu powszechnego dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r.

– Przewidywane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r.

– Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach metropolitalnych, a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontroli podróży. Ogranicz podróż i ruch. Zapewnij wsparcie logistyczne w okolicy. Przewidywany do III kwartału 2021 r.

 

Wraz z przedstawioną mapą drogową komitet ds. Planowania strategicznego został poproszony o zaprojektowanie skutecznego sposobu przekształcenia Kanadyjczyków w celu sprostania bezprecedensowemu przedsięwzięciu gospodarczemu. Taką, która zmieni oblicze Kanady i na zawsze zmieni życie Kanadyjczyków. Powiedziano nam, że aby zrównoważyć to, co było w istocie załamaniem gospodarczym w skali międzynarodowej, rząd federalny zamierza zaoferować Kanadyjczykom całkowite umorzenie długów. 

Oto jak to działa: rząd federalny zaoferuje wyeliminowanie wszystkich osobistych długów (hipoteki, pożyczki, karty kredytowe itp.), Które zostaną zapewnione przez rząd Kanady i MFW w ramach tak zwanego programu World Debt Reset.

 W zamian za przyjęcie tego całkowitego umorzenia długów, jednostka straciłaby na zawsze własność jakiejkolwiek własności i majątku. Osoba musiałaby również zgodzić się na udział w harmonogramie szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21, który zapewniłby jej nieograniczone podróżowanie i nieograniczone życie nawet przy pełnej blokadzie (poprzez użycie identyfikatora ze zdjęciem zwanego kanadyjskim HealthPass ).

Członkowie komitetu zapytali, kto stałby się właścicielem skonfiskowanego mienia i aktywów w tym scenariuszu i co stałoby się z pożyczkodawcami lub instytucjami finansowymi, po prostu powiedziano nam, że „program World Debt Reset zajmie się wszystkimi szczegółami”. Kilku członków komisji kwestionowało również, co by się stało z osobami, które odmówiłyby udziału w programie World Debt Reset, HealthPass lub harmonogramie szczepień, a odpowiedź, którą otrzymaliśmy, była bardzo niepokojąca.

 Zasadniczo powiedziano nam, że naszym obowiązkiem jest upewnić się, że opracujemy plan, który zapewni, że to się nigdy nie wydarzy. Powiedziano nam, że udział w tym przedsięwzięciu leży w interesie poszczególnych osób. Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, najpierw będą żyć w ramach blokady na czas nieokreślony. I że w krótkim czasie, gdy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek.

 Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie możliwości: uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą pozostawać w izolatce na czas nieokreślony w ramach kategorii poważnego zagrożenia dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek.

Jak możesz sobie wyobrazić, po wysłuchaniu tego wszystkiego, przerodziło się to w dość gorącą dyskusję i przekroczyło wszystko, czego kiedykolwiek byłem świadkiem. W końcu PMO zasugerowało, że cały program będzie ruszył do przodu bez względu na to, kto się z nim zgadza, czy nie. Że nie będzie to tylko Kanada, ale w rzeczywistości wszystkie kraje będą miały podobne mapy drogowe i programy. Że musimy wykorzystać sytuacje, które przed nami stoją, aby promować zmiany na większą skalę dla dobra wszystkich. 

Członkowie, którzy byli przeciwni i ci, którzy poruszyli kluczowe kwestie, które wynikną z takiej sytuacji, zostali całkowicie zignorowani. Nasze opinie i obawy zostały zignorowane. Po prostu powiedziano nam, żebyśmy to zrobili.

Wiem tylko, że mi się to nie podoba i myślę, że umieści Kanadyjczyków w mrocznej przyszłości.

Vancouver, Kanada · Wysłano dzisiaj, 14 października

źródło: https://thecanadianreport.ca/is-this-leaked-memo-really-trudeaus-covid-plan-for-2021-you-decide/

Wysłuchaj analizy tekstu Pana Roberta Brzozy z Akademia Geopolityki:

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od PUBLICYSTYKA