Go to ...

Newsy Polska i Świat

Wolne polskie media bez cenzury

Lipiec 21, 2018

Wokalistka „Hey” mocno o aborcji. Lewica już ją atakuje


Katarzyna Nosowska to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych wokalistek lat 90. minionego wieku. Frontmenka zespołu „Hey” została ostro skrytykowana przez lewicowe środowiska proaborcyjne. Wszystko dlatego, że wypowiedziała się w mocnych słowach o aborcji.

Na temat aborcji wypowiadało się już wielu sławnych mniej i bardziej. Choć nie każdy z nich jest za aborcją, to jednak większość osób ze środowiska artystycznego raczej jest za usuwaniem ciąży. Katarzyna Nosowska zalicza się jednak do tych, którzy w wątpliwość poddają moralność unicestwiania płodu.

Na łamach magazynu „Uroda życia” Nosowska wypowiedziała się na temat aborcji. Jej słowa, choć nie obraziły nikogo personalnie, były dość mocne. Larum oczywiście podniosły pierwsze „gwiazdy” z przerażającej okładki „Wysokich Obcasów”. Mowa o kobietach, które pokazały się na okładce lewicowego magazynu w koszulkach „Aborcja jest ok”.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski ma dość. Odchodzi z reprezentacji Polski?

Katarzyna Nosowska zaatakowana przez lewicę

Nosowska na łamach „Urody życia” poruszyła temat usuwania ciąży. Jak czytamy w jej wypowiedzi, z jednej strony jest za tym, by „kobiety miały prawo same o sobie decydować”, ale z drugiej wie, że „niektóre decyzje są bardzo ciężkie do udźwignięcia”.

– Chcę to wytłumaczyć. Jestem absolutnie za tym, by kobiety miały prawo same o sobie decydować, ale wiem też z własnego doświadczenia, że niektóre decyzje są potem bardzo ciężkie do udźwignięcia, a ich konsekwencje kaleczą duszę. Ja w duszę wierzę – powiedziała Nosowska.

Trzeba przyznać, że jej słowa są wyważone i nie atakują nikogo. Inaczej odebrały to trzy kobiety, które tworzą zespół o kuriozalnej nazwie „Aborcyjny Dream Team”. Na stronie tego „projektu” czytamy odezwę do wokalistki „Hey”. Nie da się obejść bez wrażenia, że lewicowe aktywistki słowa Nosowskiej odebrały jako uderzenie na ideę aborcji i same przeprowadziły atak.

 – Nie możemy przejść wobec tego obojętnie i pragniemy wyjaśnić, że (…) większe ryzyko wystąpienia zaburzeń psychicznych istnieje przy odmowie aborcji osobie, która nie chce kontynuować ciąży, niż po doświadczeniu aborcji. (…) Katarzyno Nosowska – nie chcesz aborcji? To jej sobie nie rób, ale zaufaj decyzjom innych osób – czytamy na stronie „Aborcyjnego Dream Teamu”.

źródło: dorzeczy.pl

Artykuł Wokalistka „Hey” mocno o aborcji. Lewica już ją atakuje pochodzi z serwisu Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl.

czytaj cały artykuł...

Więcej artykułów od newsweb.pl